|  | 

Styl, moda, uroda

Przewaga sylwetki

Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty 'zwyczajnie' dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi).
Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której korzystałabym z ubrań Visbola de Arcego [foto powyżej]. Jeśli chcecie zobaczyć je w większej rozdzielczości kliknijcie tutaj, ale myślę, że powyższe zestawienie idealnie pokazuje ideę stojącą za tymi projektami. Nie wiem dlaczego, ale te rzędy czarnych sylwetek działają na mnie hipnotyzująco. Może to kwestia trochę nieludzkiego (nadludzkiego?) wrażenia, jakie sprawiają. Stanowią najlepszy dowód, że dzięki ubraniom możesz zrobić ze swoim ciałem wszystko, na co tylko przyjdzie Ci ochota. Nie wspominając o tak podstawowym fakcie, jak przesuwanie akcentów w swojej osobowości przy pomocy stroju.
Co do samego Visbol de Arce – pochodzi z Kopenhagi. Projektuje, stylizuje, a przy okazji realizuje różne artystyczne wizje. Z ciekawostek – jego ubrania można było kupić w butiku Ani Kuczyńskiej.

Ciekawe artykuły o modzie:

przewaga-sylwetki

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w każdym mieszkaniu oraz domu. To tu spędzamy czas z partnerem lub partnerką, zasypiamy oraz ładujemy akumulatory na każdy kolejny dzień. Jednocześnie sypialnia należy do jednych z najmniejszych przestrzeni, ponieważ uznaje się, że to pomieszczenie, w którym przede wszystkim powinniśmy w komfortowych warunkach spać, a nie przebywać przez znaczną część

  • Eko-moda w Krakowie

    Eko-moda w Krakowie

    Z mailowego newslettera 2: W tym tygodniu w Krakowie odbędzie się Ekofashion Weekend. Początek już w piątek o godzinie 14.00 na Limanowskiego 5, gdzie prowadzone będą otwarte warsztaty z renowacji ubrań. Ekofashion Weekend zakończy się w sobotę o 18.00 pokazem Junk Fashion Show, na którym studenci pierwszego i drugiego roku SAPU zaprezentują kreacje z papieru