|  | 

Hobby i Rozrywka

Muzeum Gier Wideo

Szkolne wycieczki do muzeum wspominamy zazwyczaj całkiem dobrze: przejażdżka autokarem zamiast lekcji w szkole, później parę godzin wygłupiania się z kolegami, suchy prowiant i pamiątki. Co natomiast zapamiętujemy najlepiej, jeśli chodzi o eksponaty? Oczywiście te, które w jakiś sposób przyciągają uwagę, są intrygujące, interaktywne bądź w przedstawione w ciekawy sposób. Szklane gabloty z naklejką NIE DOTYKAĆ! nie zachęcają do zwiedzania i dociekliwości ? wręcz przeciwnie, potrafią skutecznie znudzić i zniechęcić małego gościa. Planując rodzinną wycieczkę do muzeum zastanówmy się wcześniej, czy nasze dziecko na pewno będzie zachwycone wystawami ze sztuką współczesną albo historią kina amerykańskiego. Może warto odłożyć takie wyjście na inne popołudnie, a razem z pociechą wybrać się do Muzeum Gier Wideo? Zarówno starsi, jak i młodsi znajdą tam coś dla siebie ? a wspólne zainteresowanie tematem gier to także świetny sposób na znalezienie płaszczyzny porozumienia z dzieckiem. Gry komputerowe to nie tylko przepełnione brutalnością strzelaniny ? wiele z nich niesie ze sobą liczne walory edukacyjne i może być świetną pomocą również w codziennej nauce szkolnej.

Ciekawe artykuły o modzie:

muzeum-gier-wideo

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o