|  | 

Blog

Monitoring opinii internautów

To jak nas oceniają klienci to bardzo ważna sprawa. Dla wielu ludzi podzielenie się wrażeniami na temat jakiejś usługi czy produktu ma duże znaczenie. Dobrze by było, gdy recenzje te będą nam przychylne.
Oczywiście, największą siłę ma w dzisiejszych czasach sieć www oraz portale społecznościowe. Wielu dokonując wyboru, kieruje się wskazówkami tam zawartymi.
Dlatego też warto zadbać o nasze wizerunek w sieci. Składa się na niego kilka czynników: Profesjonalność strony www, profilu społecznościowego, oraz treści tam zamieszczane. Niezwykle ważny jest monitoring opinii internautów. Nie możemy całkowicie blokować komentarzy na temat swojej firmy. Nawiasem mówiąc, niezadowoleni klienci mogą dzielić się negatywną opinią w innych miejscach w internecie. Najlepiej gdy moderowane opinii klientów przekażemy w ręce specjalistów od social media. Ludzie ci potrafią profesjonalnie poruszać się po cyfrowej przestrzeni, dyplomatycznie przyznając klientowi rację gdy sytuacja tego wymaga. Równocześnie umieją sobie poradzić ze zjawiskiem trollingu internetowego.

Ciekawe artykuły o modzie:

monitoring-opinii-internautow

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Kurs driftingu Warszawa

    Co warto wiedzieć o szkole driftu? Szkoła driftu to doskonałe miejsce, które staje się coraz popularniejsze wśród wszystkich osób zainteresowanych motoryzacją, sportem i technikami szybkiej jazdy. Sama dyscyplina wiąże się z konkretnym sposobem prowadzenia auta przy większej prędkości. Nauka driftu ma za zadanie pokazać uczestnikowi, na czym polega wykonywanie kontrolowanych poślizgów. Cały proces dotyczy nie

  • Szkoła driftu Warszawa

    Szkoła driftu po godzinach Czy szkoła driftu, to dobra inwestycja, jeśli jesteś nieśmiałą, początkującą „panią psycholog”, która samochodu używa tylko do podróży na uczelnię i do niedzielnych wycieczek za miasto? Moja odpowiedź brzmi: tak! I w kilku zdaniach opowiem Wam, jak nauka driftu wpłynęła na moje życie i kontakty z innymi. To prawda, że na