|  | 

Hobby i Rozrywka

Małgorzata Kożuchowska mamą!

Małgorzata Kożuchowska mamą!

W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o ciąży w jej oczach pojawiły się iskierki radości. Pomimo tego, że brzuszka jeszcze nie było widać, to aż cała promieniała. Wraz z kolejnymi miesiącami ciążowe krągłości stały się coraz bardziej widoczne, jednak Kożuchowska wcale tego nie komentowała. To jedna z niewielu gwiazd które naprawdę cenią swoją prywatność, nie mają potrzeby by wszystkim opowiadać co u niuch słychać. Dlatego też w milczeniu pozowała do zdjęć, bez zbędnych komentarzy. Wraz z biegiem czasu każdy mógł zauważyć powód tej radości na twarzy. Nikt nie znał płci, nikt nie znał imienia ani innych szczegółów co do planowanego porodu. Doskonale zadbała o swoją prywatność i spokój w tak ważnym dla siebie czasie. Z chwilą gdy maleństwo przyszło na świat pojawiło się zdjęcie na którym widać jak mama trzyma za rączkę maleństwo. Sposób powiadomienia na portalu społecznościowym o przyjściu na świat synka aktorki był doprawdy uroczy. Jednak pomimo to, aktorka nadal dba o swoją prywatność, nie ma okładki z maleństwem, zdjęć w Sieci i tym podobnych. Synek jest, chowa się zdrowo, a Kożuchowska prezentuje się naprawdę wspaniale. Widać jak macierzyństwo jej służy i jak promienieje.

Ciekawe artykuły o modzie:

malgorzata-kozuchowska-mama

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Lewandowscy żyją jak w bajce?

    Lewandowscy żyją jak w bajce?

    Lewandowscy żyją jak w bajce? Od czasu ślubu jest ciągle o nich głośno. Wielu zarzuca p. Ani że korzysta z popularności swojego męża, zamiast samodzielnie zapracować na swoją popularność. Jednak prawda jest taka, że bardzo mobilizuje do działania. Sporo osób słyszy o p. Chodakowskiej, która ruszyła miliony kobiet z kanap i nauczyła dbać o zdrowie.