|  | 

Hobby i Rozrywka

Anna Samusiorek

Anna Samusiorek

Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko. Nie dość że listy młodej osoby były publikowane na różnych portalach plotkarskich, to praktycznie każdego dnia ona sama mogła poczytać nowości na swój temat, oraz komentarze o swoich rodzicach. To przykre, że nikt nie zwrócił uwagę na to, jak mocno musiała przeżyć ten fakt. Listy były pełne uczuć, jednak patrząc na to wszystko z boku można odnieść wrażenie, że rodzice nastawiali mają przeciw sobie. Po pewnym czasie aktorka próbowała tłumaczyć tę całą sytuację obarczając tym ojca dziewczynki. Prawda jest jednak taka, że czasami rodzice żądni popularności za nic mają dobro dziecka. W tym przypadku ewidentnie to widać. Szkoda że media tak żądne nowości nie zareagowały. W ostatnim czasie sprawa naprawdę ucichła, jednak nie zmienia to faktu, że córka tej pani może mieć w przyszłości bardzo duże problemy z akceptacją siebie, swoich rodziców i świata do którego weszła nie z własnej woli. Warto jest więc czasami zastanowić się nad tym jakie są nasze oczekiwania co do przyszłości naszych dzieci. Czasami naprawdę warto pomyśleć o ich przyszłości ponieważ to od nas zależy w jaki sposób będą postrzegane w danej społeczności i jaki start w życie im dajemy. Tak wiele zależy właśnie od naszego podejścia.

Ciekawe artykuły o modzie:

anna-samusiorek

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o

  • Lewandowscy żyją jak w bajce?

    Lewandowscy żyją jak w bajce?

    Lewandowscy żyją jak w bajce? Od czasu ślubu jest ciągle o nich głośno. Wielu zarzuca p. Ani że korzysta z popularności swojego męża, zamiast samodzielnie zapracować na swoją popularność. Jednak prawda jest taka, że bardzo mobilizuje do działania. Sporo osób słyszy o p. Chodakowskiej, która ruszyła miliony kobiet z kanap i nauczyła dbać o zdrowie.