|  | 

Hobby i Rozrywka

Zabawki drewniane

Żyjemy w czasach, w których nasze dzieci bombardowane są z każdej strony najróżniejszego rodzaju zabawkami i gadżetami, grającymi melodie, posiadającymi ruchome elementy i migającymi kolorowymi światełkami. W skomputeryzowanym świecie również zabawki stają się coraz bardziej futurystycznym wynalazkiem, który często przestaje pełnić swoją pierwotną funkcję, jaką jest nie tylko zabawianie dzieci, ale również ich uczenie. Dawne, poczciwe zabawki drewniane jednakże wbrew pozorom znowu wracają do łask rodziców i dzieci. Rodzice bowiem z utęsknieniem i sentymentem wspominają swoje dziecięce czasy i godziny spędzane na zabawach swoimi ulubionymi drewnianymi kolejkami, samochodzikami czy zwierzątkami. Ponadto, są oni coraz bardziej świadomi tego, że te proste w swojej formie zabawki z czasów ich dzieciństwa nie tylko doskonale pozwalały spędzać czas na zabawach z rówieśnikami, ale także wpływały na rozwój wyobraźni i kreatywności, których współczesne zabawki bardzo często pozbawiają nasze dzieci.

Ciekawe artykuły o modzie:

zabawki-drewniane

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o