|  | 

Hobby i Rozrywka

Wycieczki do Dubaju

Coraz więcej naszych rodaków wybiera wakacje za granicą. Do niedawna najpopularniejszymi kierunkami wakacyjnych wojaży był Egipt czy Grecja, jednak za względu na stale rosnące zagrożenie atakami terrorystycznymi oraz napływ dużych mas imigrantów, Polacy coraz częściej wybierają takie kierunki podróży jak na przykład Emiraty Arabskie. Wycieczki do Dubaju są co prawda nieco droższe niż te do Grecji, ale też na miejscu należy spodziewać się zupełnie innego komfortu wypoczynku. Wyjeżdżając na urlop do jednego z krajów arabskich warto pamiętać o różnicach kulturowych jakie występują pomiędzy naszymi narodami i swoje zachowanie dostosować do obowiązujących tam norm i przepisów, tak aby nie narazić się na nieprzyjemności ze strony miejscowych stróżów prawa. Na wszystkich turystów w Dubaju czekają przepiękne, czyste plaże, ciepła woda a także gorące promienie słońca – warto wziąć ze sobą krem z bardzo mocnym filtrem, tak aby uniknąć poparzeń słonecznych – w przeciwnym razie cały urlop trzeba będzie spędzić w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Ciekawe artykuły o modzie:

wycieczki-do-dubaju

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o