|  | 

Isabel Benenato

alessandra marchi shop online

alessandra marchi shop online
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Wiązanie krawata (1)Krawat przez wielu mężczyzn nie jest ulubionym elementem garderoby, mówią, że pod krawatem czują się sztywno i nienaturalnie. Dzisiaj elegancja jest pojęciem zróżnicowanym i nie zawsze mężczyzna elegancki to mężczyzna z zawiązanym na szyi krawatem.

Wiązanie krawata to umiejętność, którą każdy mężczyzna powinien wynieść z domu, ojcowie powinni nauczyć synów jak wiązać krawat, czasami tę umiejętność przekazuje chłopcom matka.
Zróżnicowanie wiązań krawatów jest taka duża, że jeżeli mężczyzna zna jeden lub dwa sposoby zawiązania krawata jest już pół sukcesu.
Najprostszym i najczęściej stosowanym wiązaniem jest tak zwany węzeł prosty, czyli inaczej węzeł niemiecki lub włoski. Ten rodzaj wiązania jest bardzo łatwy do zawiązania, założonego krawata.
Inne propozycje węzłów to węzeł Onassis, Kent, Kelvin bądź orientalny, każdy różni się drobnymi detalami w zawiązywaniu i pasuje do określonej okazji i określonej tkaniny krawata i koszuli.
Wiązanie krawata to umiejętność, która przyda się w życiu.

Ciekawe artykuły o modzie:

wiazanie-krawata

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Flash moda – Mokotowska 26 Warszawa

    Flash moda – Mokotowska 26 Warszawa

    Marki Isabel Benenato, Włoszka urodzona w Neapolu. Matce, z wykształcenia krawcowej, zawdzięcza swoją miłość do krawiectwa. Rozpoczęła studia na kierunku językoznawstwa zanim przeniosła się do Londynu by studiować modę. Tam zdobywała doświadczenie współpracując z wieloma salonami mody. Benenato powróciła do Włoch i w 2008 stworzyła swoją własną kolekcję, wspaniale odebraną w świecie mody. Marka koncentruje

  • Makijaż permanentny ust Warszawa

    Makijaż permanentny ust Warszawa

    Makijaż permanentny ust Coraz więcej kobiet decyduje się na trwałe poprawianie swojej urody. Nie ogranicza się to jedynie do wypełniania zmarszczek lub powiększania ust. Popularne stają się również makijaże permanentne. Są one z pewnością bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób, które czują potrzebę malowania się na co dzień. Równocześnie otrzymane rezultaty są niezwykle delikatny i naturalne.