|  | 

Wygląd

Wiązanie krawata

Wiązanie krawata (1)Krawat przez wielu mężczyzn nie jest ulubionym elementem garderoby, mówią, że pod krawatem czują się sztywno i nienaturalnie. Dzisiaj elegancja jest pojęciem zróżnicowanym i nie zawsze mężczyzna elegancki to mężczyzna z zawiązanym na szyi krawatem.

Wiązanie krawata to umiejętność, którą każdy mężczyzna powinien wynieść z domu, ojcowie powinni nauczyć synów jak wiązać krawat, czasami tę umiejętność przekazuje chłopcom matka.
Zróżnicowanie wiązań krawatów jest taka duża, że jeżeli mężczyzna zna jeden lub dwa sposoby zawiązania krawata jest już pół sukcesu.
Najprostszym i najczęściej stosowanym wiązaniem jest tak zwany węzeł prosty, czyli inaczej węzeł niemiecki lub włoski. Ten rodzaj wiązania jest bardzo łatwy do zawiązania, założonego krawata.
Inne propozycje węzłów to węzeł Onassis, Kent, Kelvin bądź orientalny, każdy różni się drobnymi detalami w zawiązywaniu i pasuje do określonej okazji i określonej tkaniny krawata i koszuli.
Wiązanie krawata to umiejętność, która przyda się w życiu.

Ciekawe artykuły o modzie:

wiazanie-krawata

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Użyj koloru – lakiery do paznokci

    Użyj koloru – lakiery do paznokci

    Użyj koloru – lakiery do paznokci Piękne paznokcie są wizytówką naszych dłoni. Powinniśmy o dbać o nie szczególnie, aby się nie łamały i zawsze wyglądały zachwycająco. Paznokcie powinniśmy pielęgnować razem z dłońmi, stosując specjalnie do tego celu przeznaczone kremy. Jednak dbałość o paznokcie to nie tylko kremy. Do podkreślenia wyrazu paznokci służą lakiery do paznokci.

  • ABC pudrowania

    ABC pudrowania

    ABC pudrowania Od wieków kobiety stosują ten znakomity specyfik, aby poprawić mankamenty swojej urody. Puder – bo o nim mowa, miał za zadanie wybielić, przyciemnić, zmatowić lub nabłyszczyć skórę twarzy, czy dekoltu. Dziś również pełni taką rolę. Najbardziej popularnymi pudrami są pudry sypkie, które posiadają dodatkowo składniki mineralne, nie zamykające porów. Dostępne na rynku pudry