|  | 

Hobby i Rozrywka

Urodziny dla dzieci

Każdy człowiek nawet dorosły lubi być doceniany, zauważany i mieć świadomość, że ktoś o nim pamięta. A szczególnie ktoś, kto jest najbliższy. Choć miło robi się na sercu, gdy pamiętają również obcy np. o imieninach, czy urodzinach. Dla najmłodszego pokolenia, to jeszcze ważniejsza sprawa. Gdyż u nich dopiero buduje się psychiczny system odpornościowy. I to, co wyniosą ze swojego dziecięcego wieku będzie ich napędem, lub hamulcem w całym dorosłym życiu. Jedną z rzeczy, o której wart pamiętać są urodziny naszych pociech. Urodziny dla dzieci mogą być huczne, lub niewielkie. Ważne jest to, by bliscy dziecka pamiętali o jego urodzinach. Warto nie zaniedbywać tych ważnych dla dziecka spraw przede wszystkim dlatego, by nie miało niskiego poczucia wartości w dzieciństwie, które potem przełoży się na życie dorosłe. Gdy w dziecięcych latach nie wyrosną dzieciom skrzydła, to w dorosłości na pewno nie wyrosną one duże. Najwyżej niewielkie. Jednak za małe, by wysoko fruwać i zdobywać to, co zdobywają ci, co w dzieciństwie doznali więcej zainteresowania ze strony rodziców i innych osób.

Ciekawe artykuły o modzie:

urodziny-dla-dzieci

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o