|  | 

Hobby i Rozrywka

Telefon SonyEricsson C702

Telefon SonyEricsson C702 jest bardzo dobrym narzędziem do robienia zdjęć. Jednak trzeba zaznaczyć, że aparat o rozdzielczości 3,2 Mpix nie jest liderem na rynku telefonów z funkcją aparatu. Karta dodawana do zestawu ma 512 MB, co przy konkurencji nie jest największą pojemnością. Jednak SonyEricsson C702 oferuje spory komfort wykonywania fotografii i nie można powiedzieć o nim, że trudno się go obsługuje. Wystarczy tylko wysunąć osłonę aparatu i już możemy robić zdjęcia. Nie ma potrzeby odblokowywania klawiatury telefonu, gdyż tylko odsunięcie osłony obiektywu sprawia włączenie się aparatu fotograficznego. Oprócz funkcji fotograficznych trzeba przypomnieć, że telefon ma w sobie wbudowany odtwarzacz MP3, AAC i MPEG4 oraz radio z funkcją RDS. Jest to na pewno wygodne urządzenie muzyczne, które pozwala cieszyć się ulubionymi utworami w dowolnym miejscu o dowolnym czasie. Warto zwrócić na to uwagę i pamiętać, że tak małe urządzenie posiada w sobie bardzo wiele rozbudowanych funkcji, które zadowolą większość ludzi..

Ciekawe artykuły o modzie:

telefon-sonyericsson-c702

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o