|  | 

Styl, moda, uroda

Sukienki wassyll (Opinie o sprzedawcy)

Sklep wassyl opinie

Bouchra Jarrar, dyrektor artystyczny w Lanvin, opuszcza francuskie domy mody po 16 miesiącach z powodu spadku sprzedaży, utrwala wewnętrzną niezgody i różnicę w opinii na temat marki z właścicielem z siedzibą w Tajwanie, Shaw-Lan Wang.

Pani Jarrar, 46, ukończyła tylko dwie kolekcje gotowe do użycia – wiosna 2017 i jesienią 2018 roku – na dom przed wypowiedzeniem umowy, ogłoszona przez firmę czwartkową w czwartek i obowiązująca natychmiast.

„Pani Wang chce podziękować Bouchra Jarrar, która od czasu przybycia przyniosła jej talent, aby służyć firmie”, powiedział w oświadczeniu. „Bouchra Jarrar podziękowała Madame Wang za jej zaufanie. Pragnie w szczególności docenić pracę zespołów, z którymi współpracowała, aby wyrazić kreatywność i francuski know-how „.

Oświadczenie stwierdziło, że pani Jarrar teraz skupi się na nowych projektach. Ale to, co może być nadal niejasne.

Pani Jarrar, były dyrektor ds. Projektowania w firmie Balenciaga, która w ubiegłym tygodniu została urzędnikiem Orderu Sztuki i Literatury, jednym z najwyższych odznaczonych w Francji, zamkniętych w marcu 2016 r., Po jej spotkaniu w Lanvin w celu skoncentrowania się na Zniechęcające zadanie w ręku. Jej przybycie nastąpiło w momencie kryzysu dla Lanvina, jednego z największych niezależnych francuskich marek mody w przemyśle, któremu dominują multibandowskie grupy, takie jak LVMH czy Kering. wassyl sukienki

Kontynuuj czytanie głównej opowieści
Dom, założony przez Jeanne Lanvin w 1889 r., Padł w chaos po ostrego wygnania Alber Elbaz, najpopularniejszej poprzedniczki pani Jarrara, przez panią Wang w październiku 2015 r. Decyzja doprowadziła zarówno do wycofania się z pracy, jak i do odwołania przez radę pracowników Lanvin’s zarządzanie. Jednak pomimo dobrej woli branży, bez zarzutu poświadczenia projektu i początkowe poparcie zarządu, w tym szefowa Michèle Huiban, pani Jarrar nie zdołała rozpocząć udanego rozdziału w swojej historii.

Jej dwie gotowe do noszenia kolekcje na pasie startowym otrzymały letnie recenzje krytyków. Raporty o wewnętrznych dysharmoniach kontynuowano w miarę wprowadzania zewnętrznych konsultantów z misją obniżyć koszty. Potem w czerwcu Lanvin zgłosił 23-procentowy spadek przychodów za 2016 roku, do 162 milionów euro po utracie netto w wysokości 18,3 miliona euro. wassyl sukienki Dla porównania w 2015 r. Osiągnęła ona zysk w wysokości 6,3 mln EUR, a w 2012 roku, na szczycie sukcesu w zakresie etykiet, przychody wyniosły 235 mln EUR.
sukienki wassyll

Zarówno kupcy detaliczni, jak i klienci Lanvina, starali się dostosować do monochromatycznych i minimalistycznych sylwetek pani Jarrar, w zdecydowanej sprzeczności z nieuzasadnionym maksymalizmem i eksplozją kolorów, które miały na celu określenie estetyki domu podczas 14-letniego Elbazza tenuta. W ostatnich miesiącach na desce rozdzielczej Lanvin i pośród wciąż niepokoju stało się jasne, że pani Jarrar zaczęła odczuwać napięcie.

„Mam presję”, powiedziała w marcu Jarrar w wywiadzie dla The South China Morning Post. „Chciałem poświęcić całą swoją tożsamość Lanvinowi, przywrócić dom i markę, więc zamknąłem własną sklep wassyl opinie etykietę”. Dodała: „Ale potrzebuję wsparcia całego domu; Sam jest niemożliwy. ”

Od czwartku żaden następca panny Jarrar nie został ogłoszony. Następny dom ma pokazać kolekcję w Paryżu Fashion Week we wrześniu. Pani Jarrar nie mogła się zgodzić na komentarze w czasie publikacji.

Ciekawe artykuły o modzie:

sukienki-wassyll-opinie-o-sprzedawcy

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w każdym mieszkaniu oraz domu. To tu spędzamy czas z partnerem lub partnerką, zasypiamy oraz ładujemy akumulatory na każdy kolejny dzień. Jednocześnie sypialnia należy do jednych z najmniejszych przestrzeni, ponieważ uznaje się, że to pomieszczenie, w którym przede wszystkim powinniśmy w komfortowych warunkach spać, a nie przebywać przez znaczną część

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty 'zwyczajnie' dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której