|  | 

Styl, moda, uroda

Sukienka na studniówkę z odpinanym dołem

Studniówki z roku na rok zmieniają swój charakter. Z typowo szkolnych imprez organizowanych na sali gimnastycznej, kiedy to na stołach królowały sałatki przygotowane przez rodziców, a na parkiecie pary ubrane w stroje galowe przerodziły się w wystawne bale organizowane w hotelach, restauracjach i salach balowych. Zmieniły się także stroje. Ciemne spódnice i białe bluzki już dawno przeżyły swoje czasy i grzecznie czekają w szafie na czas matury. Na bal dziewczyny zakładają modne suknie balowe. Modna sukienka na studniowke to fasony przypominające suknie sylwestrowe czy balowe.
Podczas wyboru kreacji warto jednak pamiętać, że studniówka nadal pozostaje szkolnym balem i nie przesadzać z ekstrawagancją. Zbyt duże dekolty, ultrakrótkie mini i drapieżne wzory warto zamienić na bardziej klasyczne fasony. Na studniówkę doskonale sprawdzi się mała czarna uzupełniona wyrazistymi dodatkami. Sukienka może mieć również inny odcień (granat, beż, czerwień). Pięknie prezentują się suknie typu tuba oraz sukienki z rozszerzonym dołem, które są bardzo wygodne w tańcu.
Modne są także asymetryczne wzory. Typowo balowe, długie suknie z gorsetem i spódnicą na halce mogą krępować ruchy, dlatego niezbyt dobrze sprawdzą się w tańcu. Dlatego lepiej z nich zrezygnować na rzecz bardziej dziewczęcych fasonów.

Ciekawe artykuły o modzie:

sukienka-na-studniowke-z-odpinanym-dolem

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w każdym mieszkaniu oraz domu. To tu spędzamy czas z partnerem lub partnerką, zasypiamy oraz ładujemy akumulatory na każdy kolejny dzień. Jednocześnie sypialnia należy do jednych z najmniejszych przestrzeni, ponieważ uznaje się, że to pomieszczenie, w którym przede wszystkim powinniśmy w komfortowych warunkach spać, a nie przebywać przez znaczną część

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty 'zwyczajnie' dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której