|  | 

Blog

Stojak na ulotki

Stojak, który rozrusza

Informacja – oto najważniejszy termin dzisiejszych czasów. Kto ma informacje, potrafi nią zarządzać, ten ma pieniądze i władzę. Oczywiście nie tylko w górnolotnym znaczeniu, ale również tym zwykłym. Ot, choćby potrzebnym przy prowadzeniu własnego biznesu.
Jak zakomunikować potencjalnym klientom o własnej firmie? I to niedrogo, ale skutecznie? Można część budżetu na reklamę przeznaczyć na promocję w mediach, ale wiadomo ile to kosztuje.
Fajną sprawą są ulotki. Można za całkiem rozsądne pieniądze umieścić na nich (w tysiącach sztuk!) sporo informacji, na przykład o ofercie naszej firmy. Teraz kwestia dystrybucji. Można ulotki samemu roznosić po różnych budynkach lub wręczać przypadkowym osobom. Można też to zadanie zlecić komuś innemu. Ale, czy prowadząc biznes mamy czas na zajmowanie się tym, co powinien robić pracownik? I wreszcie – czy stać nas na pracownika, który rzetelnie wykona powierzone mu zadanie? Poza tym, czy wciskając ulotki potencjalnym klientom nie narazimy się na ich niechęć?
Stojak na ulotki. Nie jeden, nie dwa, ale co najmniej kilkanaście na jedno miasto. Oto sposób na skuteczną reklamę. Nienachalną, docierającą do targetu i niedrogą.

Ciekawe artykuły o modzie:

stojak-na-ulotki

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Kurs driftingu Warszawa

    Co warto wiedzieć o szkole driftu? Szkoła driftu to doskonałe miejsce, które staje się coraz popularniejsze wśród wszystkich osób zainteresowanych motoryzacją, sportem i technikami szybkiej jazdy. Sama dyscyplina wiąże się z konkretnym sposobem prowadzenia auta przy większej prędkości. Nauka driftu ma za zadanie pokazać uczestnikowi, na czym polega wykonywanie kontrolowanych poślizgów. Cały proces dotyczy nie

  • Szkoła driftu Warszawa

    Szkoła driftu po godzinach Czy szkoła driftu, to dobra inwestycja, jeśli jesteś nieśmiałą, początkującą „panią psycholog”, która samochodu używa tylko do podróży na uczelnię i do niedzielnych wycieczek za miasto? Moja odpowiedź brzmi: tak! I w kilku zdaniach opowiem Wam, jak nauka driftu wpłynęła na moje życie i kontakty z innymi. To prawda, że na