|  | 

Styl, moda, uroda

Spodnie czy majtki

Spodnie czy majtki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Spodnie czy majtki

Jeżeli szukamy dla siebie jakiegoś ciekawego ubrania, w którym można by spać wygodnie i smacznie przez całą noc, to z pewnością powinnyśmy zwrócić uwagę na dół pidżamy czy też na majtki, które mamy nosić. To często od nich zależy fakt, jak będziemy czuły się, śpiąc, oraz czy na nasza skóra będzie mogła swobodnie oddychać. Kwestia ta to również wygoda, więc warto dobrze zastanowić się nad tym, jaka bielizna na noc powinna znaleźć się w naszej szufladzie.

Przyjrzyjmy się, jak zostało to już zapowiedziane, tak zwanym „dołom”. Tutaj mamy do wyboru mnóstwo fasonów, więc warto wiedzieć, który z nich będzie najlepszy na daną okazję czy też na określoną porę roku. Najczęściej kobiety wybierają dla siebie luźne spodenki (tzw. szorty), koszula nocna, bielizna czar nocy, szlafroki, które są wraz z koszulką w zestawach. Nie każda z nas jednak przepada za tym, jak taka bielizna na noc wygląda, ponieważ często producenci umieszczają na pidżamach na noc infantylne rysunki oraz napisy, a także preferują pastelową kolorystykę. Jeżeli również nam ona nie odpowiada, to wtedy mamy mnóstwo innych opcji do wyboru. Można zatem zacząć szukać specjalnych spodenek w zwykłych sklepach sieciowych. Ciekawe propozycje można znaleźć w działach z bielizną, ale trzeba też wiedzieć, że warto zajrzeć do innych działów. W tych bieliźnianych znajdziemy głównie bawełniane płócienne szorty oraz dłuższe spodnie.

W zwykłych działach szukajmy z kolei bawełnianych dresowych spodenek, które są bardzo wygodne oraz ciepłe zimą, jeżeli zaopatrzymy się w takie, które podszyte będą ciepłym polarem lub też materiałem frotte, a także komfortowe latem, jeżeli zaopatrzymy się w takie z cienkiej bawełny. Poza tym bielizna na noc to też majtki. Wiele kobiet zamiast szortów lub spodni zakłada po prostu majtki, zatem trzeba wtedy zwrócić uwagę, jakie to one mają fason. Z pewnością niezbyt dobrym pomysłem będą stringi, ponieważ mogą one dodatkowo doprowadzić do nieciekawych otarć oraz infekcji. Najlepsze będą luźniejsze szorty lub też figi, które nie będą uciskały nas w brzuch czy też odciskały się na skórze.

Ciekawe artykuły o modzie:

spodnie-czy-majtki

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w każdym mieszkaniu oraz domu. To tu spędzamy czas z partnerem lub partnerką, zasypiamy oraz ładujemy akumulatory na każdy kolejny dzień. Jednocześnie sypialnia należy do jednych z najmniejszych przestrzeni, ponieważ uznaje się, że to pomieszczenie, w którym przede wszystkim powinniśmy w komfortowych warunkach spać, a nie przebywać przez znaczną część

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty ‚zwyczajnie’ dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której