|  | 

Hobby i Rozrywka

SonyEricsson C702

Ekran telefonu SonyEricsson C702 jest bardzo duży, bo wynosi 2,2 cala i wyświetla 256 tys. kolorów. Barwy tego ekranu są naprawdę niezwykle dobrze nasycone i sprawiają wrażenie, że jest ich o wiele więcej, niż podaje producent. Ekran w telefonie z wbudowanym aparatem w pewnością powinien być na odpowiednio wysokim poziomie i z pełną odpowiedzialnością trzeba przyznać, że SonyEricsson C702 posiada ekran, który spełnia oczekiwania wszystkich swoich użytkowników. Wiadomo, że nie jest to aparat fotograficzny albo przenośny telewizor, ale jak na możliwości telefonu komórkowego jest to naprawdę bardzo dużo. Musimy wiedzieć, że nad tym ładnym i sporym ekranem znalazło się miejsce na kamerę do wideo rozmowy. Niestety cierpi na tym klawiatura, która jest trochę zbyt mała, co może sprawiać trudności w pisaniu wiadomości tekstowych i ogólnym użytkowaniu przycisków. Jednak nie jest to spora przeszkoda dla osób, które są wprawione w użytkowaniu tego typu telefonów i nie przeszkadza im takie rozwiązanie.

Ciekawe artykuły o modzie:

sonyericsson-c702

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o