|  | 

Styl, moda, uroda

Śmieszna bielizna

Śmieszna bielizna

Obecnie na rynku mamy dostępną bardzo szeroką ofertę bielizny: skarpetki, tuniki, odzież sportowa, szczególnie dla kobiet, które posiadają piękne nogi. Nie tylko dla kobiet, chociaż dla nich oczywiście wymyślane są różne, coraz to nowsze rozwiązania. Każdorazowo producenci męskiej bielizny również dbają o to, aby każdy mężczyzna mógł wybrać to, co mu najbardziej odpowiada, dlatego już nie tylko klasyczne slipy są mężczyznom proponowane, ale cały szereg różnych odmian bielizny, która ma trafiać w zróżnicowane męskie gusta i zróżnicowane potrzeby.

Obecnie bielizna męska wychodzi poza standardowe rozwiązania i skłania się w stronę takich, które kiedyś byłyby nie do pomyślenia. Ponadto oprócz różnego typu męskich majtek pojawiają się takie wersje, które mają na celu rozśmieszenie, które mają z założenia być śmieszne. Taka bielizna męska jest, więc zabawna bardzo dobrze nadaje się na przykład na prezent na walentynki, lub też na inne okazje. Jednakże zawsze pamiętać należy, iż takowe prezenty powinniśmy podarowywać jedynie bardzo bliskim nam osobom, ewentualnie takim osobom, które znają się na żartach i po prostu najzwyczajniej w świecie nie obrażą się za taki podarunek. Dlatego, że na przykład stringi z trąbą słonia, lub też na przykład majtki z serduszkami nie mówiąc już o na przykład prześwitujących majtkach nie nadają się dla każdego.

Przeważnie jednak tego typu bielizna męska nie jest aż w takim stopniu kontrowersyjna i na przykład, kiedy zawiera ona śmieszne napisy, które nie są wulgarne lub też nie mają podtekstu erotycznego każdorazowo mogą być dobrym prezentem. Jednakże zawsze należy mieć na uwadze, iż bielizna to nie jest odpowiedni prezent dla wszystkich. Każdorazowo, więc każdy mężczyzna może wybrać odpowiedni dla siebie model i co ważne dodatkowo zapewne znajdzie odpowiedni dla siebie wzór, gdyż obecnie dostępne rodzaje męskiej bielizny bardzo się od siebie różnią w wzorach i także w kolorach. Jednakże bielizna śmieszna w każdym wypadku jednak jest uważane za bieliznę ekstrawagancką i przez to jak i przez niekorzystne skojarzenia są one raczej rzadko wybierane i nie są spopularyzowane.

Ciekawe artykuły o modzie:

smieszna-bielizna

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w każdym mieszkaniu oraz domu. To tu spędzamy czas z partnerem lub partnerką, zasypiamy oraz ładujemy akumulatory na każdy kolejny dzień. Jednocześnie sypialnia należy do jednych z najmniejszych przestrzeni, ponieważ uznaje się, że to pomieszczenie, w którym przede wszystkim powinniśmy w komfortowych warunkach spać, a nie przebywać przez znaczną część

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty 'zwyczajnie' dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której