|  | 

Styl, moda, uroda

Sklep – Odzież Męska

Sklep – Odzież Męska
1 vote, 10.00 avg. rating (138% score)

Wstąp do sklepu „Aleksander”- ubrania męskie. Firma pojawiła się na rynku w 1989 r. Zarządzana jest przez Ewę i Aleksandra Czosnyka. Na początku była to placówka wielobranżowa (odzież męska, damska,buty,artykuły kosmetyczne). Z upływem lat staramy się ujednolicić nasze propozycje ze szczególnym uwzględnieniem ubrań męskich. Odzież męską można nabyć w miłej i spokojnej atmosferze, wysłuchać profesjonalnej i kulturalnej rady. Hasło które przyświeca naszym staraniom to: „Przyjazny Sklep Aleksander”. Przyjdź, prosimy na zakupy!!!

Zapraszamy po koszule w bardzo szerokim asortymencie (aż 2000 szt. Nasi dostawcy to: Wólczanka, Gamatex Nortex i Horse Riders a także Promed i Marbi. Są w sprzedaży też koszule importowane wysokiej jakości. Surowce to różne składy bawełny (od 55 do 100 procent) z włóknami sztucznymi. Na szczególnie ważne wystąpienia są koszule na spinki przy rękawach i krytymi guzikami. Dla młodych mamy koszule w wersji „slim” (zwężane) oraz z kołnierzykiem w odmiennym kolorze. Możemy także przeszyć kołnierzyk na tzw. stójkę. Cena przeszycia 20 zł. Ceny o sporej rozpiętości od 32 zł. (importowane) do 130 zł. (LaVard). Wymiary kołnierzyka od 35 do 54 centymetrów. Wysokości od 164 do 194 centymetrów.

Posiadamy zestawy gładkie a także w drobne paski. Są też komplety w innym wzorze ze stójką (z guzikami pod samą szyję), zestawy w kroju „angielskim” (marynarka na dwa guziki z dwoma rozcięciami z tyłu), z tzw karczkiem (góra na cztery guziki i specjalne poprzeczne cięcia z przodu i na plecach). Firma Dino Salvani ma garnitury z dużą ilością wełny (40-80%), są ładnie wykończone, ceny od 450 do 630 zł). Wiosną posiadamy garniturki dziecięce (ubranka komunijne)i młodzieżowe. Rozmiary ubrań występują od 164 do 194 centymetrów wysokości oraz 88 do 136 cm w klatce piersiowej. Ceny od 190 złotych (promocja) do 499 zł. Na życzenie możemy polecić uszycie smokingu lub surdutu. Cena 600 zł. Okres oczekiwania około 2 tygodni.

Specjalnością placówki są garnitury męskie. Mamy ich do obrotu od pięćset do siedemset szt. Są to ubrania wykonane przez nasze firmy krawieckie takie jak: Dastan, Chris, Emmaco, Expans, Gamatex. Zrobione są one najczęściej z elanowełny (od 25 procent do 80 % wełny). Większość oferowanych przez firmę ubrań składa się z marynarki jednorzędówki zapinanej na dwa lub trzy zapięcia. Marynarki występują w wersji z jednym lub dwoma z rozcięciami z tyłu. Spodnie często bez mankietów zwężane na dole. Czasem w komplecie jest kamizelka wykonana cała z materiału garniturowego ( bez podszewkowego tyłu). Dla młodzieży proponujemy wyszczuplane zestawy w wersji „slim” szyte przez zakład krawiecki Dastan.

Ciekawe artykuły o modzie:

sklep-odziez-meska

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w każdym mieszkaniu oraz domu. To tu spędzamy czas z partnerem lub partnerką, zasypiamy oraz ładujemy akumulatory na każdy kolejny dzień. Jednocześnie sypialnia należy do jednych z najmniejszych przestrzeni, ponieważ uznaje się, że to pomieszczenie, w którym przede wszystkim powinniśmy w komfortowych warunkach spać, a nie przebywać przez znaczną część

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty ‚zwyczajnie’ dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której