|  | 

Blog

Segregatory firmowe

Odwieczna walka klas w końcu zawitała również do pracowników biurowych niższego szczebla. „Dlaczego pracownicy się lenią?” – to pytanie pada bardzo często podczas spotkań zarządu. Osoby, które mają kierować niższym szczeblem nie zdają sobie nawet sprawy jak często to właśnie ten najniższy szczebel wykonuje najcięższą pracę.

Oczywiście, można powiedzieć, że zarówno programowanie jak i pisanie, czy jakakolwiek inna praca na dolne drabiny zawsze jest i pozostanie ciężka. W końcu czy wklepywanie codziennie przez osiem godzin tego samego kodu może być dla nas przyjemne? Czy możemy czerpać radość z pracy, kiedy segregatory firmowe zapełniają się kolejnymi wnioskami, a każdy taki wniosek to dla nas kolejne godziny ślęczenia w papierach.

Oczywiście, że pracownik nieszczęśliwy to pracownik mniej wydajny – wie o tym przecież każdy, kto kiedykolwiek zajmował się prowadzeniem w jakiejkolwiek formie ludzi. Aktualnie nie mamy już możliwości stać z batem za plecami naszych pracowników, chociażby dlatego, że jest to niestety karalne. Musimy więc w inny sposób zadbać o pewne minimum motywacji, inaczej daleko nasza firma nie zajdzie.

Ciekawe artykuły o modzie:

segregatory-firmowe

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Kurs driftingu Warszawa

    Co warto wiedzieć o szkole driftu? Szkoła driftu to doskonałe miejsce, które staje się coraz popularniejsze wśród wszystkich osób zainteresowanych motoryzacją, sportem i technikami szybkiej jazdy. Sama dyscyplina wiąże się z konkretnym sposobem prowadzenia auta przy większej prędkości. Nauka driftu ma za zadanie pokazać uczestnikowi, na czym polega wykonywanie kontrolowanych poślizgów. Cały proces dotyczy nie

  • Szkoła driftu Warszawa

    Szkoła driftu po godzinach Czy szkoła driftu, to dobra inwestycja, jeśli jesteś nieśmiałą, początkującą „panią psycholog”, która samochodu używa tylko do podróży na uczelnię i do niedzielnych wycieczek za miasto? Moja odpowiedź brzmi: tak! I w kilku zdaniach opowiem Wam, jak nauka driftu wpłynęła na moje życie i kontakty z innymi. To prawda, że na