|  | 

Flash Warszawa

Second handy po nowemu

Second handy po nowemu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Second handy po nowemu

Bywalcy sklepów z odzieżą używana coraz częściej mogą zauważyć, iż lumpeksy kojarzące się z ciuchami marnej jakości odchodzą już do przeszłości. W ich miejsce pojawiają się second handy oferujące niejednokrotnie najsłynniejsze marki.

I na tym polu widoczny jest wzrost konkurencji. W ostatnich latach jak grzyby po deszczu wyrastały coraz to nowe second handy, stopniowo przyzwyczajające klientów do coraz wyższej jakości towaru. Dzisiaj w tego typu miejscach znaleźć można nie tylko przesortowaną odzież, wśród której przebijają się znane zagraniczne marki ale i końcówki kolekcji, pochodzące np. z wyprzedaży.

Zmienia się nie tylko jakość oferowanego towaru ale i gusta konsumentów i sami konsumenci. Coraz częściej są to przedstawiciele zamożniejszych warstw społecznych, którzy zaopatrują się tam kierowani nieco innymi pobudkami, najczęściej szukając własnego stylu, oryginalnych dodatków, nietypowych połączeń.

Wobec wzrostu zapotrzebowania na wysokiej jakości odzież używaną bezcenne stają się kontakty z odpowiednim dostawca, jakim w tym przypadku będzie hurtownia odzieży używanej. Jak się okazuje, jednym z największych problemów podczas prowadzenia tego typu działalności staje się zdobycie tego rodzaju informacji.

Jednak nieuniknioną konsekwencja wzrostu jakości oferowanego towaru, kosztów jego sprowadzenia i wyższych możliwości finansowych klientów jest podwyżka cen. I znowu najsilniej odczują ją najmniej zamożni klienci tego typu miejsc, zaopatrujący się w nich nie z wyboru, a z konieczności.

Ciekawe artykuły o modzie:

second-handy-po-nowemu

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Ponadczasowe dżinsy

    Ponadczasowe dżinsy

    Ponadczasowe dżinsy Dżinsy to mające już 150 lat spodnie kalifornijskich górników i tra­perów są zadomowione na dobre – i od dawna – w krajobrazie miasta, a nawet biurowca, są żelazną pozycją wakacyjnego ekwi­punku – latem i zimą – niemal w każdej strefie klimatycznej. Po­dobną karierę zrobił podkoszulek, najpopularniejsza bluzka urlo­powa (i nie tylko), która przecież

  • Mokotowska manicure

    Mokotowska manicure

    Ubrania Dopracowane stylizacje wcale nie są trudne do stworzenia. Wymagają jedynie poświęcenia odrobiny czasu na przemyślenie poszczególnych elementów. Warto o to zadbać. Wpłynie to na wizerunek i sposób w jaki postrzega nas otoczenie. Z uwagi na to ubrania nie mogą być przypadkowe. Moda nie jest tu najlepszym wyznacznikiem. Podążanie za trendami nie daje zazwyczaj zadowalających