|  | 

Styl

Second handy po nowemu

Second handy po nowemu

Bywalcy sklepów z odzieżą używana coraz częściej mogą zauważyć, iż lumpeksy kojarzące się z ciuchami marnej jakości odchodzą już do przeszłości. W ich miejsce pojawiają się second handy oferujące niejednokrotnie najsłynniejsze marki.

I na tym polu widoczny jest wzrost konkurencji. W ostatnich latach jak grzyby po deszczu wyrastały coraz to nowe second handy, stopniowo przyzwyczajające klientów do coraz wyższej jakości towaru. Dzisiaj w tego typu miejscach znaleźć można nie tylko przesortowaną odzież, wśród której przebijają się znane zagraniczne marki ale i końcówki kolekcji, pochodzące np. z wyprzedaży.

Zmienia się nie tylko jakość oferowanego towaru ale i gusta konsumentów i sami konsumenci. Coraz częściej są to przedstawiciele zamożniejszych warstw społecznych, którzy zaopatrują się tam kierowani nieco innymi pobudkami, najczęściej szukając własnego stylu, oryginalnych dodatków, nietypowych połączeń.

Wobec wzrostu zapotrzebowania na wysokiej jakości odzież używaną bezcenne stają się kontakty z odpowiednim dostawca, jakim w tym przypadku będzie hurtownia odzieży używanej. Jak się okazuje, jednym z największych problemów podczas prowadzenia tego typu działalności staje się zdobycie tego rodzaju informacji.

Jednak nieuniknioną konsekwencja wzrostu jakości oferowanego towaru, kosztów jego sprowadzenia i wyższych możliwości finansowych klientów jest podwyżka cen. I znowu najsilniej odczują ją najmniej zamożni klienci tego typu miejsc, zaopatrujący się w nich nie z wyboru, a z konieczności.

Ciekawe artykuły o modzie:

second-handy-po-nowemu

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Baw się kolorem – szminka

    Baw się kolorem – szminka

    Baw się kolorem – szminka Pełne usta są atutem każdej kobiety. Nie każda kobieta jednak ma uwodzicielskie usta. Nic trudnego aby to zmienić. Oczywiście nie chodzi o operacje plastyczne, czy innego rodzaju zabiegi. Mowa o odpowiednim dopasowaniu koloru szminki do naszej cery oraz umiejętne wyprofilowanie ust. Jeszcze nie tak dawno na modowych parkietach panowały usta

  • Na co zwrócić uwagę wybierając tusz do rzęs?

    Na co zwrócić uwagę wybierając tusz do rzęs?

    Na co zwrócić uwagę wybierając tusz do rzęs? Pięknie podkreślone oczy, nadają twarzy promiennego wyglądu. Aby jednak były piękne trzeba o nie zadbać i odpowiednio je pielęgnować. Dla podkreślenia uroczego wyglądu oka służy tusz do rzęs, który odpowiednio dobrany pozwoli na uzyskanie świetnych efektów. Wybierając tusz do rzęs warto jest odpowiednio dostosować go do swojego