|  | 

Flash moda

Second handy po nowemu

Second handy po nowemu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Second handy po nowemu

Bywalcy sklepów z odzieżą używana coraz częściej mogą zauważyć, iż lumpeksy kojarzące się z ciuchami marnej jakości odchodzą już do przeszłości. W ich miejsce pojawiają się second handy oferujące niejednokrotnie najsłynniejsze marki.

I na tym polu widoczny jest wzrost konkurencji. W ostatnich latach jak grzyby po deszczu wyrastały coraz to nowe second handy, stopniowo przyzwyczajające klientów do coraz wyższej jakości towaru. Dzisiaj w tego typu miejscach znaleźć można nie tylko przesortowaną odzież, wśród której przebijają się znane zagraniczne marki ale i końcówki kolekcji, pochodzące np. z wyprzedaży.

Zmienia się nie tylko jakość oferowanego towaru ale i gusta konsumentów i sami konsumenci. Coraz częściej są to przedstawiciele zamożniejszych warstw społecznych, którzy zaopatrują się tam kierowani nieco innymi pobudkami, najczęściej szukając własnego stylu, oryginalnych dodatków, nietypowych połączeń.

Wobec wzrostu zapotrzebowania na wysokiej jakości odzież używaną bezcenne stają się kontakty z odpowiednim dostawca, jakim w tym przypadku będzie hurtownia odzieży używanej. Jak się okazuje, jednym z największych problemów podczas prowadzenia tego typu działalności staje się zdobycie tego rodzaju informacji.

Jednak nieuniknioną konsekwencja wzrostu jakości oferowanego towaru, kosztów jego sprowadzenia i wyższych możliwości finansowych klientów jest podwyżka cen. I znowu najsilniej odczują ją najmniej zamożni klienci tego typu miejsc, zaopatrujący się w nich nie z wyboru, a z konieczności.

Ciekawe artykuły o modzie:

second-handy-po-nowemu

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Prezenty dla każdego?!

    Prezenty dla każdego?!

    Prezenty dla każdego?! W ciągu roku kupujemy nieskończoną ilość prezentów. Zazwyczaj jednak nad naszymi podarunkami rozmyślamy długie godziny niewiedząc, co kupić. Boimy się, że nasze prezenty będą nietrafione, często nie mamy nawet pojęcia, co mogłoby daną osobę ucieszyć. W Internecie znajdziemy ponad milion stron proponujących swoje „prezenty dla każdego” lub „na każdą okazję”. Czy oby

  • Małe torebki na różne okazje

    Małe torebki na różne okazje

    Małe torebki na różne okazje Od dłuższego czasu torebki damskie sprzedawane są w dwóch podstawowych wersjach: jako torebki praktyczne codzienne i małe torebki na wszelkie inne okazje. Do tych drugich zmieści się zazwyczaj niewiele – pieniądze, klucze, portfel i telefon komórkowy. Małe torebki mają jednak wiele wdzięku i są wygodne w noszeniu. Nie należy mylić