|  | 

Hobby i Rozrywka

Rozrywka

Nadmiar wolnego czasu mi nie grozi, a nawet jeśli, to potrafię go odpowiednio wykorzystać, tak by wypływała pełna satysfakcja, z tego co robię. Oczywiście, nie chodzi tutaj by cały wolny czas poświęcić na gry przeglądarkowe nie tędy droga, ja mam wiele innych alternatyw i zajęć, choć na wspomniane gry, również znajduje kilka minut, każdego dnia. Był nawet okres, ze mocno przez swój nieodpowiedzialny stosunek, straciłem na swoim wizerunku, nie mam zamiaru tu się tłumaczyć, przed nikim, było minęło, i do tematu nie ma co wracać. Zdaje sobie jednak sprawę, jak poważne byłyby konsekwencję, gdyby nie natychmiastowa reakcja moich przyjaciół. To oni pozwolili bym dostrzegł problem, którego od wielu lat nie widziałem, na całe szczęście, szybko przejrzałem, przez pryzmat niewielkiego uzależnienia. Takich jak ja, było i jest znacznie więcej, jednak nie mówi się o nich, dopiero gdy ktoś ma jakiś poważniejszy problem, to na światło dzienne, wychodzą takie informację, niestety nie ma gotowych rozwiązań.

Ciekawe artykuły o modzie:

rozrywka

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o