|  | 

Styl, moda, uroda

Rodzaje seksownej bielizny

Rodzaje seksownej bielizny

Gdy zapytalibyśmy kogoś o rodzaje seksownej bielizny, wtedy na pewno otrzymalibyśmy mnóstwo odpowiedni jak pończochy, sukienki, rajstopy, kostiumy. Wiadomo, że każdy z nas ma inne wyobrażenie o tym, co jest seksowne, a także wiąże poszczególne fasony z czymś takim, jak zmysłowość. Jeżeli zatem wybieramy się na zakupy, podczas których chciałybyśmy zakupić dla siebie coś seksownego w dziale z damską bielizną, to musimy się przygotować na to, że nie zawsze będziemy mogły upolować coś, czym bielizna seksowna jest dla nas.

Jeżeli chodzi o same fasony, to mamy do czynienia z naprawdę wieloma, zatem warto wiedzieć, jakie rodzaje seksownej bielizny produkowane są przez wytwórców bielizny i które z nich są najbardziej seksowne i podniecające. Największą sprzedaż notują zawsze klasyczne komplety. Taka bielizna seksowna składa się wtedy z biustonosza oraz z majtek, które mogą mieć formę stringów, szortów czy też zwykłych fig. Musimy zatem zdawać sobie sprawę z tego, że już na samym początku i nawet przy tak łatwych zdawałoby się zakupach musimy dokonać ważnego wyboru. Czasami nawet stanik ma kilka różnych krojów, więc trzeba zawsze dobrać taki, który byłby odpowiedni dla naszego biustu i odpowiadałby naszemu gustowi. W sprzedaży dostępne są też często zestawy z koszulką, zatem można mieć potrójną bieliznę, która sprawdzi się zarówno do eleganckich strojów, jak i na gorący wieczór z partnerem. Następnie bielizna seksowna to też rozmaite gorsety.

W ich przypadku mamy do wyboru zarówno takie, które zapinane są na haftki i nie kształtują tak mocno sylwetki, jak i takie, które są gorsetami tradycyjnymi i tym samym mają z tyłu lub przodu albo też z obu stron sznurowanie, którym można gorset dopasować do sylwetki i w razie potrzeby ją wymodelować. Seksowne są także koronkowe body lub kombinezony, które zmysłowo opinają ciało. Nie wolno zapominać też o pończochach oraz pasie do nich, ponieważ te elementy garderoby również mocno przyciągają mężczyzn. Oprócz tych wymienionych rodzajów znajdziemy w odpowiednich sklepach mnóstwo innej ciekawej i seksownej bielizny.

Ciekawe artykuły o modzie:

rodzaje-seksownej-bielizny

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w każdym mieszkaniu oraz domu. To tu spędzamy czas z partnerem lub partnerką, zasypiamy oraz ładujemy akumulatory na każdy kolejny dzień. Jednocześnie sypialnia należy do jednych z najmniejszych przestrzeni, ponieważ uznaje się, że to pomieszczenie, w którym przede wszystkim powinniśmy w komfortowych warunkach spać, a nie przebywać przez znaczną część

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty 'zwyczajnie' dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której