|  | 

Styl, moda, uroda

Regenerum do rzęs – Biłgoraj

Regenerum do rzęs – Biłgoraj
1 vote, 6.00 avg. rating (97% score)

Żyjemy w czasach rozwoju technologii. I to nie tylko przemysłowej, lecz również medycznej, stomatologicznej oraz kosmetycznej. Ta ostatnia szczególnie wpływa na to, że dzięki tylko i wyłącznie kosmetykom coraz bardziej możemy oszukać czas i wyglądać pięknie i młodo pomimo upływających lat.

Ostatnią nowością na rynku kosmetycznym, szczególnie zachwalaną przez użytkowniczki jest Regenerum do rzęs. Co to jest? Jest to regeneracyjne serum do rzęs, które nie tylko wzmacnia włosy rzęs, lecz również wydłuża je oraz powoduje ich zagęszczanie. W jaki sposób?

Serum to składa się z dwóch części. Jedna przeznaczona jest do stosowania na linię rzęs. Zawiera ona lipooligoproteiny stymulujące cebulkę włosa oraz ekstrakt ze świetlika kojący i łagodzący skórę powiek. Druga część natomiast przeznaczona jest już do stosowania na całą długość rzęs i zawiera matrykinę oraz prowitaminę B5, które wnikają do wnętrza włosa wzmacniając jego strukturę.

Serum zawiera także aloes i witaminę E, dzięki czemu nawilża oraz uelastycznia rzęsy.

Ciekawe artykuły o modzie:

regenerum-do-rzes-bilgoraj

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty ‚zwyczajnie’ dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której

  • Eko-moda w Krakowie

    Eko-moda w Krakowie

    Z mailowego newslettera 2: W tym tygodniu w Krakowie odbędzie się Ekofashion Weekend. Początek już w piątek o godzinie 14.00 na Limanowskiego 5, gdzie prowadzone będą otwarte warsztaty z renowacji ubrań. Ekofashion Weekend zakończy się w sobotę o 18.00 pokazem Junk Fashion Show, na którym studenci pierwszego i drugiego roku SAPU zaprezentują kreacje z papieru