|  | 

Styl, moda, uroda

Przewaga sylwetki

Przewaga sylwetki
1 vote, 7.00 avg. rating (107% score)

Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty ‚zwyczajnie’ dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi).
Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której korzystałabym z ubrań Visbola de Arcego [foto powyżej]. Jeśli chcecie zobaczyć je w większej rozdzielczości kliknijcie tutaj, ale myślę, że powyższe zestawienie idealnie pokazuje ideę stojącą za tymi projektami. Nie wiem dlaczego, ale te rzędy czarnych sylwetek działają na mnie hipnotyzująco. Może to kwestia trochę nieludzkiego (nadludzkiego?) wrażenia, jakie sprawiają. Stanowią najlepszy dowód, że dzięki ubraniom możesz zrobić ze swoim ciałem wszystko, na co tylko przyjdzie Ci ochota. Nie wspominając o tak podstawowym fakcie, jak przesuwanie akcentów w swojej osobowości przy pomocy stroju.
Co do samego Visbol de Arce – pochodzi z Kopenhagi. Projektuje, stylizuje, a przy okazji realizuje różne artystyczne wizje. Z ciekawostek – jego ubrania można było kupić w butiku Ani Kuczyńskiej.

Ciekawe artykuły o modzie:

przewaga-sylwetki

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Eko-moda w Krakowie

    Eko-moda w Krakowie

    Z mailowego newslettera 2: W tym tygodniu w Krakowie odbędzie się Ekofashion Weekend. Początek już w piątek o godzinie 14.00 na Limanowskiego 5, gdzie prowadzone będą otwarte warsztaty z renowacji ubrań. Ekofashion Weekend zakończy się w sobotę o 18.00 pokazem Junk Fashion Show, na którym studenci pierwszego i drugiego roku SAPU zaprezentują kreacje z papieru

  • Dwudziestolecie. oblicza nowoczesności

    Dwudziestolecie. oblicza nowoczesności

    Dwudziestolecie. oblicza nowoczesności 11 listopada w Zamku Królewskim w Warszawie rozpoczęła się wystawa „Dwudziestolecie. Oblicza nowoczesności”. Choć godziny jej otwarcia są kuriozalne (pn-sb: 10.00-16.00), udało mi się niedawno na nią pójść. I muszę przyznać, że jestem zachwycona, zarówno całą wystawą, jak i częścią poświęconej modzie. Oczywiście można to było zrobić lepiej (eksponatów modowych mogłoby być