|  | 

Hobby i Rozrywka

Prezenty

Mam nadzieję, że moja barwna postać, nie zostanie źle odebrana przez moich współpracowników, wręcz przeciwnie, nie zamierzam nawet reagować na jakiekolwiek plotki, czy niepoważne zaczepki. Niech takie prezenty pozostawią oni dla innych, i niech dzielą się z nimi z takimi osobami, które na nie liczę, ja się do nich nie zaliczam. Przyznam się szczerze, że przydałaby się w mojej pracy, jakaś większa akcja integracyjna, przecież nie możemy tak na siebie spoglądać przez dłuższy czas. No chyba, że taki mamy zamiar, a przy tym, nie obchodzą nas wcale konsekwencję naszych czynów, słowa wypowiedziane bezpodstawnie, bardzo mocno ranią. Na razie, nasz pracodawca nie reaguje, ale musi czuć, ta nieprzychylną aurę wiszącą w powietrzu. Mam tylko nadzieję, że nie wpłynie ona bardzo niekorzystnie, na moją osobę, tego bym nie chciał doświadczyć. W przeszłości już byłem ofiarą wielu pomówień w mojej pracy, zawsze potrafiłem wyjść obronną ręką, bo miałem rację, jednak co się stanie, gdy jej mieć nie będę, o to jest pytanie, na które muszę sam sobie udzielić odpowiedzi.

Ciekawe artykuły o modzie:

prezenty

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o