|  | 

Hobby i Rozrywka

Po robotach zaatakuje kolejny robot

The Transformers już od 17.08 u nas kinach, ale już nadchodzi jego następca – Voltron. Wytwórnia New Regency szykuje już nad następną kinową wersją kreskówki – Voltron: Obrońca Wszechświata

Akcja dzieje się w przyszłości, gdzie powstała ziemska unia międzyplanetarna kolonizująca nowe planety. Oddział specjalistycznych krążowników Explorer, zmierza na planetę Arus, żeby zdobyć wiedzę jak obsługiwać głównego bohatera Voltrona. Staje się on jedyną szansą w walce przeciwko imperium Gruli i ich władcy, Hazarowi, który chce podporządkować resztę kosmosu. Imperium również ma też swoje roboty i obrońca będzie musiał z nimi walczyć. Zapewne za jakiś okres będzie można szukać u nas trailerów – zwiastuny zawsze przychodzą około 6 miesięcy przed produkcją, więc jeszcze trochę zaczekamy.

Animacja pojawiła się u nas już kiedyś na kasetach wideo oraz przez pewien czas była prezentowana przez Polsat. Już w 2008 będziemy mogli zobaczyć Voltrona na naszych ekranach. Chyba ciężko będzie o zysk finansowy dorównujący tego ze Stanami Zjednoczonymi, ale tam przeważnie niektóre filmy miały szczególne wzięcie. Na razie pozostaje widzom podziwianie efektów specjalnych w opowieści o Transformersach, która wreszcie w piątek dotrze do naszych kin.

Walczące przeciwko sobie rasy obcych przynoszą swoją walkę na teren Ziemi pozostawiając przyszłość ludzi w skrajnej równowadze to w skrócie akcja produkcji Transformers.

Film miał kapitał wynoszący 150 mln dolarów, więc jest co oglądać w kinie. Jeśli Voltron uzyska porównywalny budżet, to na pewno będziemy świadkami kolejnego dużego widowiska. Dodajmy jeszcze, że „The Transformers zarobili już na biletach $631M z czego połowę w USA. Za rok zaatakuje Voltron i tak jak kiedyś wszystkie nowości były o szpadzistach, teraz możemy się oczekiwać, że przez jakiś czas będą rządziły „Wszechświatem” roboty.

Ciekawe artykuły o modzie:

po-robotach-zaatakuje-kolejny-robot

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o