|  | 

Hobby i Rozrywka

Planszówki niezastąpione

Gry planszowe zaczęły ostatnimi czasy tracić swoje uznanie. Niestety ludzie przerzucili się na ich komputerowe odpowiedniki. A szkoda. Planszówki oprócz tego, że stanowią formę rozrywki, zbliżają do siebie ludzi. W przeciwieństwie do komputerów, które raczej separują, niż łączą. Grając w przykładowego „Chińczyka” mamy możliwość nawiązania realnego kontaktu z drugą osobą. Wytwarza się swego rodzaju interakcja. Gry planszowe stwarzają mnóstwo sytuacji do rozmów, dzięki którym możemy lepiej poznać swojego przeciwnika lub partnera, grającego po tej samej stronie. Kolokwialnie mówiąc, możemy się i uśmiać i popłakać, w zależności od poziomu prowadzonej dyskusji. Wspólne granie poprawia także stan psychiczny. Zapobiega depresji i przygnębieniu. Spędzanie czasu razem z przyjaciółmi czy z rodziną powoduje wiele pozytywów. A przeróżne gry integracyjne (w tym gry planszowe) poprawiają nastrój, wprowadzają w stan beztroski i przyczyniają się do dobrej kondycji psychicznej. Nic nie jest w stanie zastąpić nam starych, dobrych planszówek.

Ciekawe artykuły o modzie:

planszowki-niezastapione

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o