|  | 

Uroda

Peelingiem na ratunek

Peelingiem na ratunek

Oczywistym jest, że lato jest tą porą roku, podczas której spędzamy najwięcej czasu na świeżym powietrzu korzystając z pięknej, słonecznej pogody. I nikogo ten fakt nie dziwi. Jednak po okresie systematycznego wystawiania naszej skóry na promieniowanie słoneczne często obserwujemy pojawienie się nowych, drobnych zmarszczek, nasza skóra jest przesuszona, a u osób z cerą tłustą powraca nadmierna produkcja łoju, często nasila się trądzik. Chcąc odmłodzić naszą skórę, skutecznie przeciwdziałać jej starzeniu czy też pozbyć się nierówności, przebarwień lub po prostu utrzymać naszą cerę w dobrej kondycji bardzo pomocne okazać się może stosowanie peelingów. Ich różnorodność i bogata oferta pozwoli nam dopasować odpowiedni preparat do wymagań naszej cery, a jako taki posiada same zalety (złuszcza naskórek, prowadzi do kontrolowanego zniszczenia zmian chorobowych w naskórku i skórze właściwej, odmładza skórę, ujędrnia ją, wyrównuje jej koloryt). Warto więc włączyć go do asortymentu kosmetyków stosowanych przez nas regularnie. Peelingi złuszczają naskórek na różnych poziomach zależnie od użytego w nich substancji chemicznej. Obecnie do jednych z najczęściej wykonywanych w gabinetach dermatologii estetycznej zabiegów należą właśnie peelingi. Złuszczaniu poddane mogą zostać wszystkie części naszego ciała, a dobór optymalnego programu uzależnia się od problemu, wieku i typu skóry.

Ciekawe artykuły o modzie:

peelingiem-na-ratunek

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Kompleksy kobiet

    Kompleksy kobiet

    Posiadając już wiedzę, że wszystkim gustom i smakom nie da rady dogodzić, My, kobiety konsumpcyjnej kultury zachodniej nadal pozostajemy nienasycone tą wiedzą. I im bardziej jesteśmy głodne, tym bardziej chcemy być szczupłe i doskonałe, tak jak koleżanka z filmiku powyżej. Widzicie same, zwyczajna dziewczyna, zapewne niewiele się różniąca od naszych odbić w lustrze o poranku.

  • Cienie do powiek

    Cienie do powiek

    Cienie do powiek Dobrze wykonany makijaż jest podstawą dobrego samopoczucia, w każdej sytuacji. Robiąc makijaż nie należy zapominać o oczach, które pięknie wyeksponowane są podstawa pięknego wyglądu i świeżości. Dlatego też, tak istotną sprawą przy robieniu makijażu odgrywają cienie do powiek. Na rynku dostępne są różne rodzaje cieni do powiek. Różnią się one sypkością, czy