|  | 

Hobby i Rozrywka

Papirus Krotoszyn

O firmie…

Firma Handlowa Papirus istnieje od sierpnia 1990 roku zajmując się sprzedażą hurtową artykułów papierniczych, szkolnych, biurowych, zabawek oraz zniczy i lampionów.

W marcu 2008 roku firma zmieniła siedzibę. Obecnie prowadzi działalność handlową w nowo wybudowanym kilkusetmetrowym obiekcie przy ul. Ostrowskiej 112 w Krotoszynie.

Zmiana lokalizacji (bezpośrednio przy drodze krajowej), duży własny parking, zmiana sposobu ekspozycji towarów oraz wprowadzenie samoobsługi spowodowało zwiększenie ilości odwiedzających firmę klientów.

W październiku 2008 roku firma zmieniła szatę graficzną strony www, aby uatrakcyjnić internautom m.in kontakt z ogólną ofertą handlową oraz lokalizacją siedziby. Bardzo bogata oferta asortymentowa sprawia, iź stale poszerza się grono stałych klientów firmy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z nami.

słowa kluczowe: papirus krotoszyn, krotoszyn hurtownia, hurtownie krotoszyn, papirus świecie kontakt, papirus pl, papirus hurtownia

Ciekawe artykuły o modzie:

papirus-krotoszyn

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o