|  | 

Hobby i Rozrywka

Odżywki do rzęs

Marzeniem niemal każdej kobiety są piękne, długie rzęsy, kładące się cieniem na policzkach. W celu osiągnięcia odpowiedniego efektu można doczepić sobie sztuczne rzęsy lub zadbać o własne, tak by osiągnąć oczekiwany efekt. Idealne do tego celu okazują się odżywki do rzęs.
Odżywka do rzęs ma za zadanie wzmocnienie cienkich, zniszczonych rzęs, wymagających wzmocnienia i odżywienia. Odżywki te mają w swoim składzie witaminy, głównie witaminę E, kwas hialuronowy, kreatynę oraz często ekstrakt ze świetlika. Naturalnie powodują one wydłużenie, pogrubieni i wzmocnienie rzęs. Wszystkie produkty są naturalne, przebadane oftalmologicznie oraz dermatologiczne, w sposób gwarantujący bezpieczeństwo używania. I rzeczywiście z odżywek tych mogą korzystać nawet osoby noszące soczewki kontaktowe, okulary lub mające wrażliwą skórę wokół oczu. Odżywka do rzęs nie powinna być jedynie stosowana przez kobiety ciężarne, w okresie karmienia oraz u osób małoletnich. Przeciwwskazaniem jest również uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu. W przypadkach wystąpienia nadwrażliwości należy przerwać nakładanie preparatu i kontaktować się z lekarzem okulistą.

Ciekawe artykuły o modzie:

odzywki-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o