|  | 

Flash moda

Odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

odzywka-do-rzes-5Choć coraz więcej kobiet maluje się każdego dnia, to nie zawsze udaje im się uzyskać najlepszy efekt. By widocznie poprawić jakość swojego makijażu warto pamiętać o kilku rzeczach.
Na pierwszym miejscu koniecznie trzeba postawić na pielęgnację. Żaden podkład nie zastąpi regularnego dbania o cerę. Istotne jest zarówno codzienne oczyszczanie, jak i odżywianie za pomocą kremów dostosowanych do potrzeb skóry. Warto też zadbać o nawilżenie delikatnej skóry wokół oczu oraz ust – tu pomogą preparaty specjalnie zaprojektowane by dbać o te wrażliwe obszary. Ciekawym dodatkiem może być odżywka do rzęs, która regularnie stosowana wzmocni, zagęści i wydłuży rzęsy.
Makijaż zadbanej twarzy to już przyjemność. Trzeba tylko pamiętać o tym, by nie przesadzić. I tak, kiedy wybieramy czerwoną szminkę, oczy powinny pozostać łagodne – wystarczy czarna kreska i starannie nałożony tusz. Jeśli natomiast decydujemy się na ciemne cienie i wyraziste, mocno podkreślone spojrzenie – usta lepiej pozostawić neutralne.

Ciekawe artykuły o modzie:

odzywka-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Kreacje na wielkie wyjście

    Kreacje na wielkie wyjście

    Kreacje na wielkie wyjście Kreacje na wielkie wyjścia mimo po­zornej różnorodności, zwykle są dość schematyczne. Uszyte zgod­nie z zasadą: mała góra – wielki dół. Do stanika przypominającego często gorset lub bandaż przymocowuje się metry szeleszczących falban lub przejrzystości. Daje to najpopularniejszą w modzie balo­wej linię X. Równie popularne są ściśle przylegające do ciała, nazy­wane drugą

  • Paznokcie Mokotowska

    Paznokcie Mokotowska

    Szafa Wizerunek powinien być bardzo dokładnie przemyślany. Wygląd ma wpływ na to jak odbierają nas inni. Warto umiejętnie to wykorzystywać. Szczególnie jeśli zależy nam na dobrych kontaktach z ludźmi. Istotne jest dbanie o ogólną estetykę. Moda wcale nie musi mieć ogromnego znaczenia. Znacznie lepiej sprawdza się wykorzystywanie ponadczasowy rozwiązań, które pozostają uniwersalne. Nie musi to