|  | 

Uroda

Odżywka do rzęs

odzywka-do-rzes-5Choć coraz więcej kobiet maluje się każdego dnia, to nie zawsze udaje im się uzyskać najlepszy efekt. By widocznie poprawić jakość swojego makijażu warto pamiętać o kilku rzeczach.
Na pierwszym miejscu koniecznie trzeba postawić na pielęgnację. Żaden podkład nie zastąpi regularnego dbania o cerę. Istotne jest zarówno codzienne oczyszczanie, jak i odżywianie za pomocą kremów dostosowanych do potrzeb skóry. Warto też zadbać o nawilżenie delikatnej skóry wokół oczu oraz ust – tu pomogą preparaty specjalnie zaprojektowane by dbać o te wrażliwe obszary. Ciekawym dodatkiem może być odżywka do rzęs, która regularnie stosowana wzmocni, zagęści i wydłuży rzęsy.
Makijaż zadbanej twarzy to już przyjemność. Trzeba tylko pamiętać o tym, by nie przesadzić. I tak, kiedy wybieramy czerwoną szminkę, oczy powinny pozostać łagodne – wystarczy czarna kreska i starannie nałożony tusz. Jeśli natomiast decydujemy się na ciemne cienie i wyraziste, mocno podkreślone spojrzenie – usta lepiej pozostawić neutralne.

Ciekawe artykuły o modzie:

odzywka-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Kompleksy kobiet

    Kompleksy kobiet

    Posiadając już wiedzę, że wszystkim gustom i smakom nie da rady dogodzić, My, kobiety konsumpcyjnej kultury zachodniej nadal pozostajemy nienasycone tą wiedzą. I im bardziej jesteśmy głodne, tym bardziej chcemy być szczupłe i doskonałe, tak jak koleżanka z filmiku powyżej. Widzicie same, zwyczajna dziewczyna, zapewne niewiele się różniąca od naszych odbić w lustrze o poranku.

  • Cienie do powiek

    Cienie do powiek

    Cienie do powiek Dobrze wykonany makijaż jest podstawą dobrego samopoczucia, w każdej sytuacji. Robiąc makijaż nie należy zapominać o oczach, które pięknie wyeksponowane są podstawa pięknego wyglądu i świeżości. Dlatego też, tak istotną sprawą przy robieniu makijażu odgrywają cienie do powiek. Na rynku dostępne są różne rodzaje cieni do powiek. Różnią się one sypkością, czy