|  | 

Alessandra marchi

isabel benenato jacket

isabel benenato jacket
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

odzywka-do-rzes-5Choć coraz więcej kobiet maluje się każdego dnia, to nie zawsze udaje im się uzyskać najlepszy efekt. By widocznie poprawić jakość swojego makijażu warto pamiętać o kilku rzeczach.
Na pierwszym miejscu koniecznie trzeba postawić na pielęgnację. Żaden podkład nie zastąpi regularnego dbania o cerę. Istotne jest zarówno codzienne oczyszczanie, jak i odżywianie za pomocą kremów dostosowanych do potrzeb skóry. Warto też zadbać o nawilżenie delikatnej skóry wokół oczu oraz ust – tu pomogą preparaty specjalnie zaprojektowane by dbać o te wrażliwe obszary. Ciekawym dodatkiem może być odżywka do rzęs, która regularnie stosowana wzmocni, zagęści i wydłuży rzęsy.
Makijaż zadbanej twarzy to już przyjemność. Trzeba tylko pamiętać o tym, by nie przesadzić. I tak, kiedy wybieramy czerwoną szminkę, oczy powinny pozostać łagodne – wystarczy czarna kreska i starannie nałożony tusz. Jeśli natomiast decydujemy się na ciemne cienie i wyraziste, mocno podkreślone spojrzenie – usta lepiej pozostawić neutralne.

Ciekawe artykuły o modzie:

odzywka-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Flash moda – Mokotowska 26 Warszawa

    Flash moda – Mokotowska 26 Warszawa

    Marki Isabel Benenato, Włoszka urodzona w Neapolu. Matce, z wykształcenia krawcowej, zawdzięcza swoją miłość do krawiectwa. Rozpoczęła studia na kierunku językoznawstwa zanim przeniosła się do Londynu by studiować modę. Tam zdobywała doświadczenie współpracując z wieloma salonami mody. Benenato powróciła do Włoch i w 2008 stworzyła swoją własną kolekcję, wspaniale odebraną w świecie mody. Marka koncentruje

  • Makijaż permanentny Warszawa centrum

    Makijaż permanentny Warszawa centrum

    Makijaż permanentny Coraz więcej kobiet decyduje się na trwałe poprawianie swojej urody. Z pewnością jest to bardzo wygodne rozwiązanie. W ten sposób nawet bez makijażu możemy wyglądać dobrze. Dzięki takim zabiegom zaoszczędzimy również czas każdego ranka, ponieważ ograniczymy ilość czynności jakie musimy wykonać. Należy jednak pamiętać, że efekty będą towarzyszyć nam przez bardzo długi czas.