|  | 

Hobby i Rozrywka

Nokia 6300

Telefon Nokia 6300 jest telefonem klasy slim w serii biznesowej. Wygląd telefonu jest bardzo spokojny, bez żadnych udziwnień i niepotrzebnych ekstrawagancji. Jedynym elementem, który ożywia nieco telefon jest oddzielenie klawiatury alfanumerycznej od klawiszy funkcyjnych i wyświetlacza przez odmienny kolor i delikatne podniesienie drugiej części. Całość jest jednak bardzo stonowana. Obudowa telefonu Nokia 6300 jest wykonana z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego oraz ze stali, która w ogóle nie skrzypi i jest wyśmienicie dopasowana. Jest to na pewno ulga dla ucha. Jedynym mankamentem jest tylna część obudowy, która ulega łatwo rysowaniu. Na pewno każdy użytkownik, który sporzy na ten telefon widzi w nim spory wyświetlacz, nad którym umieszczono głośnik do rozmów. Pod ekranem widać cztery klawisze funkcyjne, które grupują się wokół pięciokierunkowego klawisza nawigacji. Na samym dole aparatu komórkowego producent umieścił klawiaturę. Prawa ścianka posiada wbudowane przyciski do regulacji głośności.

Ciekawe artykuły o modzie:

nokia-6300

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o