|  | 

Hobby i Rozrywka

Muzyka bez opłat

Puby są bardzo specyficznymi lokalami. Nastawione są one przede wszystkim na sprzedaż alkoholu, przekąsek oraz organizowanie taniej, niezbyt wymagającej rozrywki – takiej jak gra w rzutki, bilard czy piłkarzyki. Wyjście ze znajomymi do pubu raz na kilka tygodni jest świetnym sposobem na spędzanie czasu – można tam pośmiać się, pobawić i napić dobrego alkoholu w ulubionym towarzystwie. Ciężko jednak sobie wyobrazić zatłoczony pub, w którym z głośników nie leciałaby muzyka. Najczęściej takie lokale kojarzą nam się z dość głośną muzyką puszczaną z radia ustawionego na popularną rozgłośnię radiową. Niestety, na wskutek obowiązujących od pewnego czasu przepisów takie puszczanie radia w miejscu publicznym jest nielegalne i grożą za to grzywny. Rozwiązaniem tego problemu może być muzyka bez opłat do ZAIKS, które są wymagane, jeśli chcemy puszczać w knajpie muzykę znanych artystów opatrzoną prawami autorskimi. Niestety, jako że utwory puszczane w radio są takimi licencjami objęte, to nie możemy włączyć radia po prostu w pubie ku uciesze gawiedzi. Możemy jednak wykupić pakiet piosenek, które będziemy legalnie puszczać z głośników w swojej knajpie, choćby i dwadzieścia cztery godziny na dobę – kosztuje to niewiele a pozwala uniknąć kary za nielegalne upowszechnianie utworów objętych prawami autorskimi.

Ciekawe artykuły o modzie:

muzyka-bez-oplat

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o