|  | 

Hobby i Rozrywka

Muzeum Lego Karpacz

Chyba każdy kojarzy wywodzące się z Danii klocki Lego. Jest to kultowa zabawka, która od pierwszej połowy ubiegłego wieku cieszy się ogromną popularnością i nie wychodzi z mody. Od tak wielu lat marka zdążyła wypuścić na rynek wiele serii tematycznych swych produktów, między innymi serię Gwiezdne Wojny, Toy Story, Avatar czy Hobbit. Znane klocki uwielbiają dzieci i dorośli. Prawdziwi fani marki Lego powinni przynajmniej raz odwiedzić pewne szczególne miejsce w Polsce z nią związane. Mowa tu o Muzeum Lego Karpacz – położonej w malowniczych Karkonoszach interaktywnej wystawie, na której można podziwiać imponujące budowle, a także zdalnie sterowane unikatowe modele i roboty. Oczywiście wszystko zbudowane ze słynnych klocków. Ekspozycja posiada joysticki i piloty, wprawiające modele w ruch. Muzeum Lego w Karpaczu tworzy wielki, interaktywny plac zabaw dla najmłodszych i nie tylko. Odwiedzenie takiego miejsca to niebanalny pomysł na weekendową wycieczkę lub urozmaicenie wyjazdu w góry Karkonosze.

Ciekawe artykuły o modzie:

muzeum-lego-karpacz

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o