|  | 

Hobby i Rozrywka

„Miami Vice: The Game”

Miami Vice: The Game to gra akcji, która oparta jest na kultowym serialu bardzo popularnym w Ameryce. Gra daje nam możliwość wyboru postaci. Mamy do dyspozycji wcielenie się w jednego z dwóch detektywów pracujących w Miami. Przed nami duża ilość zagadek do rozwiązania jak i przestępców do złapania. Miami Vice: The Game jest grą akcji, której głównym wątkiem jest zwalczanie przestępczości, ale należy również dbać o inne kwestię, np. ekonomię. Nasz bohater będzie bowiem potrzebował pieniędzy na lepszy sprzęt, dzięki któremy zwiększy się jego skuteczność, czy ubrania. Wszystko to pozwoli zwiększyć szacunek do naszej postaci. Pieniądze możemy zdobywać w legalny sposób, wykonując zadania, a także w nielegalny. Gra daje możliwość przeprowadzenia rozgrywki dwuosobowej jeśli gracz posiada łącze Wi-Fi.

Ciekawe artykuły o modzie:

miami-vice-the-game

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o