|  | 

Hobby i Rozrywka

Mapa przygód

Mapa przygód to obszar, jaki nasi bohaterowie muszą odkryć. Obszar nieodkryty jest zaciemniony, ale w każdej chwili można przesunąć widok mapy, aby wysłać herosa w wyznaczone miejsce. W dolnym rogu mapy przygód znajduje się również informacja o aktualnej dacie. Portale ziemi pozwalają nawet na zejście do podziemnego terytorium. Ten obszar pokazany jest na oddzielnej mapie. Bohaterowie, którzy w danym momencie eksplorują mapę są oznaczeni kolorowymi chorągiewkami. Odkrywając kolejne części mapy odkrywa się również kopalnie, które będą dostarczać niezbędnych surowców, opuszczone ruiny różnych budowli, zamieszkane przez stworzenia, które często będą mogły się do nas przyłączyć. Spotykając innych bohaterów i odkrywając ich miasta zazwyczaj celem misji jest zdobycie tychże miast. Walka z innym bohaterem odbywa się na specjalnym ekranie walki. Po pokonaniu wroga i zdobyciu jego miasta, wszystko, co posiadał staje się naszą własnością. Przynosi to dodatkowe dochody oraz zwiększa nasze siły.

Ciekawe artykuły o modzie:

mapa-przygod

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o