|  | 

Styl, moda, uroda

Lustro do makijażu – Biłgoraj

Lustro do makijażu – Biłgoraj
1 vote, 9.00 avg. rating (127% score)

Najbardziej odpowiednim oświetleniem sprzyjającym precyzyjnemu wykonaniu makijażu jest światło dzienne. Jak sobie poradzić, jeśli musimy makijaż wykonać rano, kiedy nie możemy liczyć na naturalne oświetlenie.
Jedyną z możliwych opcji jest skorzystanie z lusterka w łazience. Nie zawsze jest to rozwiązanie doskonałe, zwłaszcza dla tych pań, które nie lubią wykonywać makijażu na stojąco. Również jakość światła jest niewystarczająca.
Jest inne rozwiązanie. Lustro do makijażu z zamontowanymi żarówkami LED wydaje się opcją idealną. Żarówki dedykowane do makijażu, o naturalnej barwie światła ułatwią wykonanie profesjonalnego make-upu.
Takie lustro może stanowić część domowej toaletki, romantycznego miejsca, o którym marzy prawie każda kobieta.
Efektowne lustro z podświetleniem nie jest kosztownym wydatkiem, natomiast bardzo przydatnym i praktycznym rozwiązaniem. Może stać się niebanalną dekoracją sypialni lub łazienki, nadając pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Warto przemyśleć jego zakup.

Ciekawe artykuły o modzie:

lustro-do-makijazu-bilgoraj

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty ‚zwyczajnie’ dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której

  • Eko-moda w Krakowie

    Eko-moda w Krakowie

    Z mailowego newslettera 2: W tym tygodniu w Krakowie odbędzie się Ekofashion Weekend. Początek już w piątek o godzinie 14.00 na Limanowskiego 5, gdzie prowadzone będą otwarte warsztaty z renowacji ubrań. Ekofashion Weekend zakończy się w sobotę o 18.00 pokazem Junk Fashion Show, na którym studenci pierwszego i drugiego roku SAPU zaprezentują kreacje z papieru