|  | 

Hobby i Rozrywka

„Law & Order 2: Double or Nothing”

Law & Order 2: Double or Nothing pojawił się na rynku w 2003 roku. Równo rok po tym, jak odbyła się premiera pierwszej części. Rozgrywka stworzona jest na podstawie serialu o tym samym tytule, który cieszy się niezwykłą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Law & Order 2: Double or Nothing to typowa przygodówka oparta na systemie „najedź i kliknij” (point & click). Naszym celem jest zamknięcie sprawy o morderstwo, musimy jednak pamiętać, że obowiązują nas pewne procedury. Rozmawiamy z postaciami, przeszukujemy miejsca, zbieramy przedmioty. Przesłuchując napotkane postacie musimy uważać na to, jakie pytania zadamy i w którym kierunku potoczy się konwersacja, ponieważ jeden zły wybór może wszystko zepsuć. Jest jednak możliwość wycofania pytania. Law & Order 2: Double or Nothing bardzo dobrze prezentuje się pod względem graficznym. Trójwymiarowość nadana grze świetnie prezentuje naszych bohaterów jak i otoczenie, po którym się poruszamy.

Ciekawe artykuły o modzie:

law-order-2-double-or-nothing

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o