|  | 

Hobby i Rozrywka

Konsultant ślubny Warszawa

Marzy mi się wesele w stylu amerykańskim. Chciałabym mieć wielką salę z kryształowymi żyrandolami, okrągłymi stołami i drewnianym parkietem na środku. Postanowiłam poprosić o pomoc firmę zajmującą się organizacją wymarzonych przyjęć ślubnych. Tak jak przewidywałam ceny wynajęcia takiej osoby jak konsultant ślubny Warszawa ma praktycznie dwa razy wyższe niż Łódź. Co więcej ich usługi obejmują jedynie kwestie wyglądu tego dnia, czyli wyborem miejsca, cateringu i zespołu zabawiającego gości i tak musiałabym zająć się sama. Wybrałam się na wstępną wizytę do jednej z agencji i po opowiedzeniu o moich marzeniach pani konsultant stwierdziła, że organizacja takiej uroczystości nie będzie sprawą łatwą i cena zostanie jeszcze podwyższona. Załamałam ręce, ponieważ zawsze uważałam że wizyta w takim miejscu sprawi mi dużo radości i usłyszę, że mam wspaniałe pomysły a organizacja mojego przyjęcia będzie dla nich samą przyjemnością. Jak bardzo się pomyliłam. Odradzam każdemu korzystanie z usług tak zwanych „fachowców”.

Ciekawe artykuły o modzie:

konsultant-slubny-warszawa

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o