|  | 

Zdrowie i Medycyna

Kolonoskopia prywatnie cena?

Kolonoskopia prywatnie cena?
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Kolonoskopia nie musi być nieprzyjemna

Najlepszym badaniem pozwalającym na dokładne obejrzenie końcowych odcinków przewodu pokarmowego jest kolonoskopia. Badanie to polega na wprowadzeniu cienkiego, giętkiego przewodu z kamerą przez odbyt do jelita grubego.
Oczywiście badanie wymaga wcześniejszego przygotowania przez pacjenta, jednak nie jest to przygotowanie szczególnie uciążliwe. Polega na przyjęciu środków przeczyszczających i piciu znacznej ilości wody. Ma to na celu opróżnienie i oczyszczenie ścian jelita, co pozwoli na ocenę wzrokową przez specjalistę.
Badanie to jest nieprzyjemne, dla niektórych osób bolesne, oczywiście wiele tutaj zależy od zarówno od wykonującego badanie jak i od wrażliwości badanego, ale jeśli nie chcemy odczuwać powyższych nieprzyjemnych doznań możemy skorzystać z opcji, którą jest kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym. Idealne rozwiązanie dla osób, które dotychczas zwlekały lub w ogóle zaniechały wykonania kolonoskopii ze względu na strach przed badaniem, co w wielu przypadkach miało tragiczne skutki.

Ciekawe artykuły o modzie:

kolonoskopia-prywatnie-cena

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Czy leczenie może nas uzależnić?

    Czy leczenie może nas uzależnić?

    Kiedy to popadamy w różnego rodzaju choroby jak przeziębienie, grypa, depresja, a nawet nerwica czy bóle stawów sięgamy po opinię lekarzy, którzy to później wypisują nam recepty leków. Lecz często podczas ich stosowania wprowadzają nas one w stan pewnego ukojenia, fazy lub omamów i to dzięki takim działaniom czujemy się lepiej i chcemy brać coraz

  • Jak wyleczyć się z przeziębienia?

    Jak wyleczyć się z przeziębienia?

    Każdy z nas biega do lekarza czasem z tak błahymi sprawami, jak przeziębienie, ból brzucha, czy też innego rodzaju, lecz często zabieramy, wtedy cenny czas specjalisty jak i osób chorych, które rzeczywiście potrzebują natychmiastowej pomocy. W dodatku podczas stania w poczekalni zarażamy się jeszcze większą ilością bakterii od innych osób poprzez wdychanie i wydychanie tego