|  | 

Hobby i Rozrywka

Kolektury lotto

Minionej nocy miałem niepowtarzalny sen, którego klarowność była na tyle wysoka, iż zdawało mi się, że śnię na jawie. Przyśniła mi się bowiem niebywale wysoka wygrana jaką zdobyłem w jednym z punktów lotto podczas obstawiania sławnej „szóstki”. Kojarzę, że obstawiony przeze kupon był zupełnie przypadkowy, a poszczególne numery zostały mi doradzone przez panią przyjmującą zakłady. Gdy się tylko obudziłem i powróciłem do świata realnego odczuwałem przemożne poczucie konieczności udania się do jednego z punktów lotto i obstawienia zakładu. Szybko sprawdziłem gdzie w mojej okolicy znajdują się kolektury lotto, jako że nie grywałem do tej pory w żadne gry hazardowe. Szybko okazało się, że w promieniu 1 km od mojego miejsca zamieszkania znajdują się aż trzy punkty odpowiedzialne za przyjmowanie zakładów. Postanowiłem podobnie jak w moim śnie poprosić o pomoc w wytypowaniu sześciu liczb panią w kolekturze, która okazała się nadzwyczaj pomocna. Dzisiaj wieczorem jest losowanie, na które czekam z zapartym tchem.

Ciekawe artykuły o modzie:

kolektury-lotto

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o