|  | 

Hobby i Rozrywka

Karykatury na zamówienie

Karykatury w postaci zabawnych portretów przedstawiających osoby z wyolbrzymieniem elementów charakterystycznych mających na celu ośmieszenie, coraz częściej sprawdzają się jako pomysł na prezent. Wiele firm czy też osób prywatnych oferuje nam swoje usługi w postaci przygotowania karykatury na zamówienie. Taki zdecydowanie niebanalny prezent osoba przez nas obdarowana może chociażby powiesić na ścianie, a zabawny rysunek w każdej chwili może jej poprawić humor lub też przypomnieć o nas. Jednak karykatura może okazać się świetnym pomysłem na podarunek jedynie wtedy, gdy dostatecznie znamy kogoś, aby móc stwierdzić, że ma on wystarczający dystans do swojej osoby. Wtedy będziemy mieli pewność, że prezent nie sprawi mu przykrości, kiedy otworzy go w dniu urodzin czy też imienin, ale również jako pamiątkę po odejściu z pracy lub właśnie zatrudnieniu w nowej firmie. Karykatury są prezentem zdecydowanie niecodziennym, a w łatwy sposób mogą poprawić komuś humor, kiedy spojrzy na nią w ciągu jednego z codziennych dni.

Ciekawe artykuły o modzie:

karykatury-na-zamowienie

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o