|  | 

Styl, moda, uroda

Kabiny parowe z hydromasażem – radość z codziennej kąpieli

Kabiny parowe to urządzenia coraz częściej spotykane w naszych domach, salonach łazienek, targach budowlanych. Czym są te urządzenia, jakie korzyści oferują? Zalet jest wiele a wad praktycznie nie ma – może poza ceną.

Nasze Kabina parowe wyposażono również z generator pary czyli saunę parową. Generator o mocy 3kW posiada system automatycznego oczyszczania przed i po kąpieli – jest to bardzo waże, aby pozbyć się zużytej wody a tym samym zapobiec przykrym zapachom podczas kąpieli parowej. Wszystkie kabiny AURATUM oraz AURATUM PLUS posiadają uklad aromaterapii- pojemnik z możliwością instalowania sztyftów zapachowych, olejków eterycznych czy ziół pozwala na pielęgnację układu oddechowego np poprzez kąpiele parowe bądź pielęgnację cery poprzez wykorzystanie ziół.

System masażu w Nasze Kabina parowestanowią dysze do masażu w pozycji zarówno siedzącej oraz stojącej. Masaż w pozycji siedzącej zapewniają dysze dwóch pionowych rzędach. Przy serii AURATUM PLUS mamy możliwość skierowania ciśnienia na każdą z czwórek dysz, dzięki czemu masaż jest bardzo intensywny. Wbudowano również program, który automatycznie przełącza układ pomiędzy trzema czwórkami. Bicze wodne znajdujące się w bocznych słupkach kierują na ciało strumienie wody o znacznie mniejszej sile, działając na większe powierzchnie ciała.

Kabina parowe stanowią wolnostojące zabudowane konstrukcje. Seria AURATUM jest wykonana z 6mm klejonego bezpiecznego hartowanego szkła natomiast seria AURATUM PLUS to już szkło o grubości 8mm. Takie materiały są bardzo ciężkie, więc ciężar kabiny o rozmiarze 100×100cm może wynieść od 150 – 200kg. Całą tę masę razem z osobą korzystającą z kąpieli utrzymuje brodzik wykonany z akrylu sanitarnego, pokrytego włóknem szklanym – grubość tego konponentu w niektórych modelach dochodzi do 8mm – całość jest ustawiona na metalowym stelażu z kilkoma regulowanymi stopkami.

Ciekawe artykuły o modzie:

kabiny-parowe-z-hydromasazem-radosc-z-codziennej-kapieli

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w każdym mieszkaniu oraz domu. To tu spędzamy czas z partnerem lub partnerką, zasypiamy oraz ładujemy akumulatory na każdy kolejny dzień. Jednocześnie sypialnia należy do jednych z najmniejszych przestrzeni, ponieważ uznaje się, że to pomieszczenie, w którym przede wszystkim powinniśmy w komfortowych warunkach spać, a nie przebywać przez znaczną część

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty 'zwyczajnie' dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której