|  | 

Hobby i Rozrywka

„James Noir’s Hollywood Crimes”

James Noir’s Hollywood Crimes – akcja gry toczy się w latach sześćdziesiątych XX wieku, w Hollywood. Naszym bohaterem jest detektyw, który stara się powstrzymać maniakalnego mordercę, którego celem jest zlikwidowanie osób biorących udział w pewnym turnieju. Szaleniec, z którym mamy doczynienia jest niezwykle sprytny, przez co gra nie jest taka prosta. James Noir’s Hollywood Crimes to logiczna gra przygodowa, łącząca w sobie elementy detektywistyczne. W trakcie całego śledztwa musimy rozwiązać dużo pokręconych zagadek i łamigłówek. W grze jest ich aż sto czterdzieści dwie. Oczywiście jednym z naszych celów jest też przetrwanie. James Noir’s Hollywood Crimes to gra, która stworzona jest w unikalny sposób. Przypomina film, którego fabułę poznajemy poprzez rozwiązywanie kolejnych zagadek.

Ciekawe artykuły o modzie:

james-noirs-hollywood-crimes

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o