|  | 

Styl, moda, uroda

Jak podchodzić do życia

Jak podchodzić do życia
DO WIELU RZECZY CZŁOWIEK PODCHODZI W NIEODPOWIEDNI SPOSÓB, A CO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNE? BŁĘDNE MYŚLENIE, KTÓRE JEST NEGATYWNE

Przeszłość nas goni ale czy zdołamy ją pokonać? Czasami w życiu następują takie sytuację, których się nie spodziewamy i po prostu musimy je przyjąć na klatę, bo cóż innego mamy zrobić? Przecież nie stać bezczynnie. Trzeba zawsze mieć oczy wokół głowy lecz bywają sytuacje takie które zarzucają nam na nie klapki.

Przed niektórymi sytuacjami ciężko jest się bronić, gdyż mimowolnie w nas zachodzą jakieś niezrozumiałe procesy, które dotyczą różnych uczuć burzących naszą dotychczasową stabilność. Analiza człowieka bywa niepojęta, bo nieraz sami się zastanawiamy: Dlaczego tak zrobiłem? Dlaczego to coś/ Ktoś wzbudza we mnie takie emocje? Jak poradzić sobie z tym? Z dnia na dzień nabieramy innego poglądu na sprawy, ale albo mądrzejemy, albo bardziej głupiejemy, a co najśmieszniejsze zdajemy sobie z tego często sprawę. Ciężko walczyć jest z czymś co bywa silniejsze od nas, ale to nie jest tak, że nie da się tego w jakiś sposób powstrzymać, bo da się to stłamsić. Non- stop musimy sobie zadawać podstawowe pytania, obrazować je, przyjąć technikę wizualizacji skutków, a także przyczyn. Nie da się czegoś unicestwić nie szukając w sobie odpowiedzi na zadane konieczne pytania. Jesteśmy tylko ludźmi zdolnymi do popełniania różnych głupstw, które mogą pociągać za sobą fatalne skutki. Najważniejsze jest to żeby się nie poddawać i nie mówić: To się nie mogło stać? Nic się nie da się z tym zrobić… Czy nie lepiej powiedzieć: No cóż stało się, wiem popełniłem błąd, ale chce go naprawić i znajdę sposób. Wystarczy trochę chęci i pozytywnego nastawienia, które pozwoli Ci na optymistyczne podejmowanie odpowiednich kroków.

Ogromną siłę ma odpowiednie podejście, po prostu dobre nastawianie do wszystkiego. Rada na kłopoty? To przede wszystkim pozytywne myślenie, gdyż nastawiamy się odpowiednio do każdej trudnej sytuacji. Logicznie myśląc załamanie się i rozpaczanie nad wylanym mlekiem nic nie da, a wręcz sprzeciwi się tym, że spowoduje stany depresyjne, czy ogromny stres i trzeba zdać sobie z tego sprawę! Po prostu należy wdrożyć to uświadomienie w tok właściwego myślenia. Ktoś powie: łatwo się mówi. Ja odpowiem, że skoro tak mówisz, to już masz złe nastawienie, bo te słowa nie powinny paść. Można zadać sobie pytanie: Co da się zrobić? To jest trudne ale są rozwiązania do których dojdę, bo tego chce. Drugim podstawowym aspektem po za właściwym podejściem jest chęć do tego by zwalczyć niepożądaną sytuację, bez chęci nic człowiek nie zrobi, bo czegoś najzwyczajniej nie chce i nie, że nie potrafi po prostu nie chce. To wszystko jest ze sobą ściśle powiązane, jedno wynika z drugiego.

Tyle myśli przelatuję przez głowę każdemu człowiekowi i czasami nie zdaję on sobie sprawy, która myśl jest właściwa i w pewnym momencie dochodzi do wniosku, że każda w jakiś sposób pogmatwa życie. To jest cudowne, że każdy jest inny i inaczej podchodzi do problemu, a jeżeli dobrze się każdemu przyjrzymy to możemy coś wartościowego wynieść i zastosować we własnym życiu modyfikując, dostosowując do własnej sytuacji w taki sposób jaki my chcemy. Otworzenie umysłu na nowe wyzwania i poglądy jest jak najbardziej wskazane i powinieneś to wiedzieć, bo właśnie to otwiera furtkę do Twoich możliwości. Każdy z nas ma potencjał do czegoś i czy to wykorzysta to jest już jego własna sprawa. Jeżeli szukasz motywacji do działania to nastawiasz się na to aby ją znaleźć, jeżeli tylko o tym myślisz wszystko przepada, bo nie angażujesz w to całego siebie i uważasz, że samo coś przyjdzie lub jest jeszcze czas.

Nie cofaj się! Idź, a potem biegaj chwytając z życia to co najlepsze, bo masz taką samą szansę zyskania tego czego pragniesz jak inni.

Po wstępie i jego rozwinięciu możemy przejść do dzisiejszej stylizacji, na którą składa się:

-koszula jeansowa (lee)

-spodnie woskowane (stradivarius)

-lity

Zaglądasz, a nie widzisz, bo nie wnikasz w głębie świata wyciągając z grubego spodu tego co najlepsze

Czasami warto się obrócić i sięgnąć wzrokiem tam gdzie przedtem nic nie było widać, a teraz potrafisz o wiele więcej dostrzec, wyostrzając przy tym swój umysł.

Znalezienie swojej ścieżki w życiu dodaje największej mocy do kreowania Twojego świata i realizowania marzeń

Bądź w życiu pewnym siebie, bo żeby brać udział w prawdziwej grze trzeba znać swoją wartość…

Dlaczego taka stylizacja? Odpowiedź, będzie zawsze podobna, po prostu jak każda kobieta akurat miałam nastrój na taki dobór ubrań. Najważniejsze jest umieć odczytywać w sposób jasny swoje potrzeby, by być zadowolonym z własnej egzystencji. Każdy dzień ma przynosić uśmiech na twarzy, gdyż nawet te najmniejsze rzeczy są bardzo ważne i trzeba się z nich naprawdę potrafić cieszyć.

Trzeba robić wszystko by Twój świat nabierał barw, a na Twojej palecie pojawiały się coraz to nowsze i bardziej kolorowe odcienie, po to by pędzel, który trzymasz w dłoni potrafił namalować, to czego pragniesz.

Ciekawe artykuły o modzie:

jak-podchodzic-do-zycia

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Łóżko dwuosobowe do małej sypialni

    Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w każdym mieszkaniu oraz domu. To tu spędzamy czas z partnerem lub partnerką, zasypiamy oraz ładujemy akumulatory na każdy kolejny dzień. Jednocześnie sypialnia należy do jednych z najmniejszych przestrzeni, ponieważ uznaje się, że to pomieszczenie, w którym przede wszystkim powinniśmy w komfortowych warunkach spać, a nie przebywać przez znaczną część

  • Przewaga sylwetki

    Przewaga sylwetki

    Ostatnio mam fazę na ubrania architektoniczne. Idea zmieniania sylwetki w rzeźbę bardzo mnie pociąga. Niestety takie eksperymenty 'zwyczajnie' dobrze wyglądają tylko na dziewczynach o figurze modelki, a ja mam jeszcze za mało pewności siebie, by pasowało to do mnie bez względu na wszystko (przypadek Anny Piaggi). Pozostaje mi tylko marzyć o stylizowaniu sesji, w której