|  | 

Hobby i Rozrywka

Jak odpocząć na urlopie?

Jesteśmy przepracowani. Wyniki różnych badań wskazują na to, iż nie potrafimy odpoczywać. Podobno nawet podczas urlopu większość ludzi myślami nadal jest w pracy – martwi się, czy przez kilka wolnych dni zaległości nie urosną za bardzo, lub czy osoba zastępująca poradzi sobie z powierzonymi jej zadaniami. Mamy wrażenie, że jesteśmy niezastąpieni i nikt inny nie jest w stanie wykonać naszych obowiązków tak dobrze, jak my sami. Warto mimo wszystko w ciągu roku zrobić sobie kilka dni wolnego i porządnie odpocząć – jest to bardzo ważne dla naszego zdrowia. Przed wyjazdem dobrze jest przekazać swoje obowiązki innej osobie. Aby niepotrzebnie nie rozpraszać się podczas wypoczywania, służbowy telefon komórkowy najlepiej zostawić w domu. Jeśli jednak nie możemy sobie na to pozwolić, najlepiej będzie ustalić określone pory, kiedy będziemy go włączać, na przykład co drugi dzień wieczorem. Wtedy na pewno nie ominie nas żadna ważna informacja, a jednocześnie nie będziemy cały czas skupieni na pracy.

Ciekawe artykuły o modzie:

jak-odpoczac-na-urlopie

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o