|  | 

Hobby i Rozrywka

Gry planszowe w odwrocie

Zanim gry komputerowe niemal całkowicie wyparły inne zabawy, niezwykle popularne były gry planszowe. Dostępne w sklepach z zabawkami, robiły prawdziwą furorę i ich miłośnicy potrafili spędzać przy nich wiele godzin dziennie. Był to świetny sposób na nudę, na przykład w długie zimowe wieczory, i obecnie można żałować, że takie gry nie są już szczególnie popularne, właściwie mało kto w nie gra. Mają one zaś wiele przewag nad grami komputerowymi, przede wszystkim jeśli chodzi o to, że raczej trudno się od nich uzależnić, nie grożą problemami ze zdrowiem, np. jeśli chodzi o kłopoty ze wzrokiem i wady postawy, jakie mogą pojawiać się od ślęczenia przed komputerem. Poza tym takie zabawy, na przykład granie w chińczyka czy scrabble, było doskonały sposobem na integrowanie się rodziny czy spędzanie czasu w gronie znajomych. Rodzice mogli w ten sposób przyjemnie bawić się z dziećmi i nie musieli się do tego zmuszać, gdyż i dla nich samych była to ciekawa i przyjemna rozrywka. Warto przemyśleć, czy nie byłoby dobrze wrócić do tej tradycji.

Ciekawe artykuły o modzie:

gry-planszowe-w-odwrocie

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o