|  | 

Hobby i Rozrywka

Gry nie muszą być groźne!

Kiedy w Polsce dostęp do komputerów stał się bardziej powszechny i wielką popularność zdobyły gry komputerowe, wiele osób upatrywało w tym zagrożenie, a specjaliści alarmowali. Faktem jest, że jeśli nie zna się umiaru, od gier komputerowych można się uzależnić, ale dotyczy to przecież wszystkiego – leków, jedzenia czy pracy. Jeśli więc ktoś korzysta z gier komputerowych z głową, nie przesłaniają mu one całego świata i nie zaniedbuje przez oddawanie się grze swoich obowiązków, nie ma żadnych powodów do niepokoju. Rodzice nie powinni zabraniać swoim dzieciom grania w tego rodzaju gry, bo dają one też wiele korzyści, nie tylko jeśli chodzi o sposób na nudę. Trzeba jednak mieć nad pociechami kontrolę, przynajmniej na początku, a jeśli same zrozumieją, że brak rozsądku może mieć poważne konsekwencje, na pewno nie stanie się nic złego. Warto też zwracać uwagę, w jakie gry gra dziecko, niektóre bowiem mogą uczyć złych zachowań, na przykład popularne strzelanki – braku empatii, a nawet wywoływać agresję.

Ciekawe artykuły o modzie:

gry-nie-musza-byc-grozne

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o