|  | 

Hobby i Rozrywka

Gry komputerowe

Nigdy nie miałem jakiś problemów osobistych, prywatnych czy zawodowych, z tego powodu, że jedną z moich pasji są gry komputerowe. Nie rozumiem całego zamieszania, jakie w przeciągu kilku miesięcy powstało, i niepotrzebnie narobiło, niepotrzebnego bałaganu. Musimy uświadomić sobie, w jakiej pozycji wyjściowej jest gracz komputerowy, to nie musi być człowiek, dla którego świat realny stracił sens. Nawet ja który kilka lat poświęcił na gry przeglądarkowe, nie patrzę na to z perspektywy zmarnowanego czasu, lecz na atrakcję, i rozrywkę, jaką sobie w ten sposób gwarantowałem, wydaje mi się to jasne i przejrzyste, widocznie nie dla wszystkich tak jest. Należę do pokolenia, które testowało gry komputerowe, zresztą do dnia dzisiejszego, uważam, że to najlepsze, co mogłem zyskać, to właśnie czas jaki spędziłem grając w sieci. Teraz niestety, nie mam na to zbyt wiele czasu, jednak znam paru zapaleńców, którzy kosztem nawet własnego życia prywatnego, spędzają długie godziny, w bataliach czy potyczkach wojennych, gdyż większość gier, to przede wszystkim strategię.

Ciekawe artykuły o modzie:

gry-komputerowe

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o