|  | 

Hobby i Rozrywka

Gry integracyjne i tanie gry planszowe

Tanie gry planszowe i Gry integracyjne

Najlepsze tanie gry planszowe

Obecnie bardzo łatwo możemy zakupić ciekawe i zarazem tanie gry planszowe w sklepach naziemnych lub internetowych. Mamy duży wybór, począwszy od gier przygodowych i strategicznych aż po gry integracyjne czy ekonomiczne. Gry planszowe od lat stanowią dobrą formę rozrywki w kręgu znajomych lub rodziny. Najbardziej znaną i cenioną przez Polaków grą planszową jest Monopoly, w którym każdy z graczy oprócz standardowo poruszania się pionkiem i losowania ilości oczek kostką, ma za zadanie handlować ciekawymi nieruchomościami, tak żeby jako ostatnim utrzymać się z dodatnim saldem konta. Na planszy znajduję się wiele śmiesznych wydarzeń, w które dany zawodnik może ,,wejść” podczas wędrówki pionka. Gra przysparza wiele godzin nienudzącej się rozgrywki i zabawy dla nawet 4-5 graczy, można ją tanio zakupić w internecie lub sklepie z zabawkami.
Kolejną klasyczną grą planszową, którą zna duży odsetek Polaków jest Chińczyk. Prostota gry, zarazem powodująca świetną zabawę podbiła serca miłośników gier planszowych. Całość rozgrywki polega na tym żeby przejść piątką pionków ze swojej bazy dookoła planszy i ustawić je z powrotem na swoim miejscu zanim się to uda przeciwnikom. Gra wywołuje wiele pozytywnych emocji, można ją kupić za niską cenę w każdym sklepie z zabawkami lub na internecie.

Ciekawe artykuły o modzie:

gry-integracyjne-i-tanie-gry-planszowe

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o