|  | 

Hobby i Rozrywka

Gierki

Sam zainteresowałem się grami przeglądarkowymi, w momencie gdy zostałem podłączony do sieci, jednak zanim poświęciłem im trochę czasu, to jednak kilka lat minęło. Wtedy zdecydowałem się za namową znajomego, zapoznać się z tym, co prezentowały wymienione przez niego gry przeglądarkowe. Niestety, pewnie poczuł się rozczarowany, bo żaden ze mnie dobry gracz, zresztą ja swoją przygodę, zakończyłem bardzo szybko, nie mam na to czasu, pewnie są tacy, którzy go posiadają, u mnie jest zupełnie odwrotnie. Mógłbym nawet rozważyć wiele za i przeciw, jednak jest zbyt dużo przeciw, przecież nie poświęcę połowy dnia na gry komputerowe. Tego od gracza po części, taka potyczka przeglądarkowa wymaga, jednak wiem, ze z roku na rok, graczy ubywa, nie ukrywajmy tego faktu, internet powoli prezentuje zupełnie dotychczas niedoceniany poziom, co mojej osobie, zaczyna odpowiadać. Już dawno temu, mówiłem o konieczności, racjonalnego dostosowania tego narzędzia, do czasu każdego człowieka, ja już to zrobiłem, każdemu zalecam taką operację.

Ciekawe artykuły o modzie:

gierki

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek

    Anna Samusiorek Obecnie wiele jest gwiazd które mniej lub bardziej bronią swojego życia prywatnego. Jednak p. Anna Samusiorek do nich nie należy. To co odegrało się jakiś czas temu woła o pomstę do nieba. Na oczach mediów kłóciła się z mężem o córkę. Przerażający jest fakt, że w tej wojnie tak naprawdę ucierpiało niewinne dziecko.

  • Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą!

    Małgorzata Kożuchowska mamą! W ostatnim czasie ogromna liczba gwiazd i gwiazdeczek zdecydowała się na potomstwo. Widać to szczególnie p tak zwanych czerwonych dywanach, gdzie każda z radością prezentuje swoje ciążowe krągłości. Nie od dziś wiadomo, że p. Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat starała się o dziecko, jednak bezskutecznie. Dlatego z chwilą gdy dowiedziała się o